بانک پاسارگاد، تنهابانک ایرانی در بین ۱۰ برند برترخاورمیانه

هاتف امروز:  بانک‌پاسارگاد در موفقیتی دیگر توانست با کسب جایگاه ۱۷۵ در بین ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان در سال ۲۰۱۷ و به‌ عنوان تنها بانک ایرانی در میان ۱۰ برند برتر بانکی خاورمیانه، ایفای نقش کند و برای نظام بانکی کشور افتخار کسب کند.

به گزارش سرویس اقتصادی هاتف امروز، بنابر اعلام بانک‌پاسارگاد، گروه “برند مالی” (Brand Finance) نشریه بنکر (The Banker) از گروه انتشاراتی تایمز مالی (Financial Times) همه ساله نسبت به ارزیابی برند بانک‌های برتر جهان بر اساس شاخص‌های فرایند ایجاد برند، درآمدها و قدرت برند، ارزش ویژه برند و عملکرد آن در کسب سهم بازار اقدام می‌کند.
در آخرین رتبه‌بندی نشریه بنکر منتشر شده در سال ۲۰۱۷، بانک‌پاسارگاد در رقابتی فشرده با بانک‌های بین‌المللی موفق شد با ۱۵۳ پله صعود، در جایگاه یک‌صد و هفتاد و پنجم برند برتر بانک‌های جهان و همچنین در فهرست ۱۰ برند برتر بانک‌های خاورمیانه قرار گیرد و پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را به ثبت برساند.

بانک‌پاسارگاد در سال ۲۰۱۵ و در اولین حضور خود در این رقابت‌ها موفق به کسب جایگاه ۳۲۸ در بین ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان شده‌ بود. این بانک همچنین به‌عنوان برترین بانک ایران (Bank of The Year) در سال ۲۰۱۶ از سوی نشریه بنکر انتخاب شده‌ است.

همچنین ارزش مالی برند بانک پاسارگاد براساس رتبه‌بندی مذکور معادل ۹۷۸ میلیون دلار ارزیابی شده که در صورت‌های مالی بانک مورد شناسایی قرار نگرفته‌ است.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.