ترامپ مراقب پوست خربزه ملک سلمان و نتانیاهو باشد!

هاتف امروز: رضایی با اشاره به پیام ها و رفتارهای ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا گفت:امروز آقای ترامپ توییت کرده که من به ایران اخطار داده ام. بزرگ تر از تو به ایران اخطار داده اند و کاری نتوانسته اند بکنند.

به گزارش هاتف امروز به نقل از ناطقان: «محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اولین یادواره شهید مدافع حرم، سردار حاج جواد محمدی فرد، با اشاره به پیام ها و رفتارهای ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا گفت:امروز آقای ترامپ توییت کرده که من به ایران اخطار داده ام. بزرگ تر از تو به ایران اخطار داده اند و کاری نتوانسته اند بکنند. مراقب باشید آقای ملک سلمان و نتانیاهو زیر پای شما پوست خربزه نیندازند. آقای ترامپ بیشتر فکر کنید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگر از ارزش های انقلاب فاصله بگیریم، نه تنها نمی توانیم مشکلات بزرگ را حل کنیم، بلکه در حل مشکلات روزمره هم فرومی مانیم. ما باید ارزش های انقلاب مانند وحدت و فداکاری و ولایت و کار برای خدا را حفظ کنیم و موانع را پشت سر بگذاریم. تا امروز از حوادث بزرگی عبور کرده ایم و باید بدانیم اگر از این راه فاصله بگیریم، مشکلات ما مانند تورم و بیکاری بیشتر می شود. ما مشکلات اقتصادی را هم با همین ارزش ها می توانیم پشت سر بگذاریم. در جنگ سیم خاردار هم به ما نمی دادند، اما امروز تانک و موشک می سازیم. قبل از انقلاب با میلیاردها دلار به ما موشک نمی دادند. حالا همه اینها را می سازیم.با این حال در بخش اقتصاد این گونه پیشرفت های درخشان دیده نمی شود. اقتصاد، صنعت و خودرو ملی ما شایسته ملت ایران نیست. برای پیشرفتهای شگفت انگیز، باید به ارزش ها برگردیم. چند سال پیش هواپیمای آر کیو ۱۷۰ را نیروهای ما در ۶ ماه مشابه سازی کردند. هواپیمای ما بهتر از نمونه اصلی بود و کشورهای دیگر حاضر بودند آن را از ما تهیه کنند.

وی افزود: اگر مدیران در همه ادارات ما مانند شهدا و آتش نشان های فداکار با نهایت تعهد و احساس مسوولیت کار کنند، هیچ مشکلی باقی نمی ماند. بیایید در سالگرد انقلاب به فرمول پیروزی انقلاب برگردیم.

استاد دانشگاه جامع امام حسین (ع) ادامه داد: فداکاری های شهدای مدافع حرم ، ستودنی و ارزشمند است. آمریکایی ها می ترسند که در زمین فعال شوند؛ اما مبارزین شیعه جلو پیشرفت داعش را گرفته اند و نقشه های آمریکایی ها را نقش بر آب کرده اند. رزمنده ای که از وسط تهران با این روحیه به ۲۰۰۰ کیلومتر آن سو تر برود کار بزرگی کرده است که نمی توان آن را با هیچ سنجه و عیاری جز معیار اخلاص و عبودیت حق سنجید.

رضایی با اشاره به روایتی در مورد خلقت انسان گفت: خدای متعال به فرشته هایش گفت: شما آنچه را من می دانم، نمی دانید. آن چیز ، عاشورا و حضرت امام حسین (ع) و زینب (س)بود. بدانیم که شهدا امتداد علم الهی اند و عظمتی که در دل جوانان انقلابی و شیعه موج می زند،از علم خداوند منشأ گرفته است.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.