«رولزرویس» با رنگی از الماس واقعی + عکس

هاتف امروز: رولزرویس ادعا کرده که این «خاک الماسی»، گران‌ترین رنگ ساخته‌شدۀ تاریخ این شرکت محسوب می‌شود و برای رنگ‌آمیزی یکی از محصولات این شرکت استفاده شده است.

به گزارش هاتف امروز، پوششی که روی این مدل خودرو به کار رفته یک الماس‌نشان واقعی است و روح سرگردان رولزرویس را در شب می‌درخشاند.

بیزینس اینسایدر در گزارش نوشته است: اگر غرفه رولزرویس در نمایشگاه ژنو را بگردید، قطعاً درخشش پوسته خارجی این خودرو نظرتان را به خود جلب خواهد کرد. رنگی عجیب که مانند الماس می‌درخشد.

این مدل گوست رولزرویس خودرویی است که با پودر الماس واقعی نقاشی شده و در نقاشی بدنه‌اش از ۱۰۰۰ ریز الماس استفاده شده است تا برق آن چشمانتان را بگیرد. نام این رنگ خاک الماس‌گون نام دارد و در کارخانه اصلی رولزرویس ساخته شده است. رولزرویس ادعا کرده که این خاک الماسی، گران‌ترین رنگ ساخته‌شده تاریخ این شرکت محسوب می‌شود.

مراحل تست رنگ الماس روی بدنه مدل گوست حدود دو ماه طول کشید. این شرکت لوکس‌ساز قصد داشت تا از  ذرات جواهر روی بدنه خودرو در قالب رنگ خودرو مطمئن شود. نتیجه تمامی این آزمایش‌ها که روی خودروی گوست شرکت داده شده در نمایشگاه ژنو دیده می‌شود، رنگی شفاف، براق و دست‌نیافتنی است. البته رولزرویس از این خودرو در بخش بالایی بدنه گوست استفاده کرده است.

تجملات درون خودرو نیز بسیار گسترده و عظیم است. میزها برای سرنشینان عقب و صفحات نمایشگر برای تک‌تک سرنشینان، از جمله امکانات فراوان این خودرو هستند.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.