قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز

هاتف امروز : هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در بازار تهران با ۳ هزار و ۸۰۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۵۹۱ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز ، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در بازار تهران با ۳ هزار و ۸۰۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۵۹۱ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته شد. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۷ هزار تومان رشد قیمت یک میلیون و ۵۶۲ هزار تومان معامله شد.

همچنین نیم سکه بهار آزادی بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته ۷۸۰ هزار تومان به فروش رسید و ربع سکه ۴۹۲ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته دو هزار تومان افت داشت.

بر این اساس سکه گرمی امروز در بازار بدون تغییر قیمت در مدت مشابه ۳۳۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۷۰۰ تومان رشد ۱۴۹ هزار و ۸۰۰ تومان داد و ستد شد.

صرافی‌های پایتخت امروز هر دلار آمریکا را با ۱۰ تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۴ هزار و ۴۹۲ تومان فروختند. همچنین هر یورو با رشد ۵۰ تومانی در مدت مشابه ۵ هزار و ۵۹۴ تومان و هر پوند نیز با ۲۰ تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت ۶ هزار و ۸۹۲ تومان معامله شد

 

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.