شهردار ارومیه بابت تخریب مسکن معلولان عذرخواهی کرد

هاتف امروز :شهردار ارومیه با بیان اینکه نسبت به اتفاق روی داده عذرخواهی می کنم گفت: به علت غیر قانونی بودن تخریب ساختمان در حال احداث معلولان شهرداری ارومیه آماده است یک زمین معوض در اختیار آنان قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز ،محمد حضرت پور صبح امروز با حضور در محل منزل تخریب‌شده معلولان این شهر در منطقه ایثار اظهار داشت: همانطور که وعده داده بودم شخصاً برای بررسی تخریب منزل مسکونی خیابان اسماعیل‌زاده اقدام کنم.

وی افزود: امروز در معیت مسئولان بازرسی، شهردار منطقه ۲ ارومیه و مسئول پیشگیری از تخلفات شهرداری ارومیه در محل حضور پیدا کردیم و مذاکراتی با مردم محل و سازندگان ساختمان تخریب‌شده داشتم.

حضرت پور افزود: پروژه تخریب‌شده در مسیر خیابان ۱۶ متری است و بخش عمده‌ای از این زمین قبلاً تفکیک‌شده و در مسیر خیابان قرار دارد و فقط حدود ۶۰ متر از زمین باقی مانده که در مسیر خیابان است.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای پیشگیری از تخلفات شهرداری ارومیه می‌توانستند بهتر از این عمل کنند و به همین خاطر برخورد اداری متناسب با آنان انجام خواهد شد.

شهردار ارومیه تصریح کرد: خود این اتفاق و شایعات پیرامون آن قطعاً سبب آزرده خاطر شدن مردم شده است اما مردم بدانند که در زمان تخریب معلولان در این مکان سکونت نداشتند بلکه معلولان مورد استفاده ابزاری قرار گرفته و توسط پیمانکار غیرمجاز ساز در محل تخریب‌شده قرار گرفته و فیلم و عکس‌هایی از آنها تهیه شده که برای خدشه‌دار کردن چهره پلیس پیشگیری شهرداری ارومیه و خود این نهاد در رسانه‌ها پخش شده است.

شهردار ارومیه با بیان اینکه نسبت به اتفاق روی داده عذرخواهی می کنم گفت: به رغم قانونی بودن تخریب ساختمان در حال احداث معلولان شهرداری ارومیه آماده است به خاطر دلجویی از آنان به جای زمین کنونی که ساخت‌وساز در آن غیر مجاز است یک زمین معوض در اختیار آنان قرار دهد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.