افزایش قیمت گوشت مرغ در آستانه سال نو

هاتف امروز :قیمت گوشت مرغ در آستانه سال نو افزایش پیدا کرده است به طوری هر کیلوگرم مرغ تازه به ۸۸۰۰ تومان رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز ،

در آستانه نوروز به طور معمول تقاضا برای محصولات پروتئینی افزایش می‌یابد و یکی از محصولاتی که با این افزایش تقاضا روبرو می‌شود گوشت مرغ است.

یکی از مسائلی که در این بازار به طور معمول در آستانه سال نو اتفاق می افتد افزایش قیمت‌ها به شکل غیر معمول است. در حال حاضر قیمت گوشت مرغ که به شکل منطقی باید بین ۶۵۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان در بازار باشد به نزدیکی ۹۰۰۰ تومان رسیده است. بررسی‌ها از مغازه‌های سطح شهر نشان می‌دهد که به طور متوسط کیلویی ۸۸۰۰ تومان فروخته می‌شود.

همچنین در میان سایر اقلام فیله مرغ کیلویی ۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان، سینه مرغ کیلویی بدون استخوان کیلویی ۱۶ هزار و ۲۰۰ تومان، ‌ ران مرغ کیلویی ۹ هزار و ۲۰۰ تومان، مرغ سبز کیلویی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان، کتف ۱۰ هزار و ۴۰۰ تومان و گردن مرغ ۳۸۰۰ تومان، و بال مرغ ۹ هزار و ۸۰۰ تومان عرضه می‌شود. از سوی دیگر مرغ سبز کیلویی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت دارد.

همچنین گوشت بوقلمون که متقاضیان خاص خود را دارد این روزها در بازار محصولات پروتئینی مورد توجه قرار گرفته است. بوقلمون درسته کیلویی ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان، بوقلمون بدون استخوان کیلویی ۲۷ هزار و ۷۰۰ تومان، ران بوقلمون کیلویی ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان و مغز ران بوقلمون کیلویی ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت دارد.

اقلام گوشت مرغ قیمت (هر کیلوگرم)
مرغ تازه ۸۸۰۰ تومان
فیله مرغ ۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان
سینه مرغ بدون استخوان ۱۶ هزار و ۲۰۰ تومان
ران مرغ ۹ هزار و ۲۰۰ تومان
مرغ سبز ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان
بال مرغ ۹ هزار و ۸۰۰ تومان
کتف ۱۰ هزار و ۴۰۰ تومان
گردن مرغ ۳۸۰۰ تومان
بوقلمون درسته ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان
بوقلمون بدون استخوان ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان
ران بوقلمون ۱۷ هزار و ۲۰۰ تومان
مغز ران بوقلمون ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان
مرغ سبز ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.