زلزله ۵ ریشتری گناوه را لرزاند

هاتف امروز :زمین‌لرزه‌ای به قدرت ۵ ریشتر شهر بندرریگ از توابع شهرستان گناوه را لرزاند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز ، زمین‌لرزه‌ای به قدرت ۵ ریشتر بامداد امروز شهر بندرریگ از توابع شهرستان گناوه استان بوشهر را لرزاند.

این زمین‌لرزه ساعت ۸ بامداد امروز در یازده‌کیلومتری عمق زمین در عرض جغرافیایی ۲۹٫۷۱۲ و طول جغرافیایی ۵۰٫۷۸۷ اتفاق افتاده است.

۱۰:۰۸/زلزله‌های صورت‌گرفته خسارتی در بر نداشت

قاسم قائدی، مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر بیان کرد: به دلیل زمین‌لرزه‌های ۲۴ ساعت گذشته در استان، تیم‌های امداد و نجات و ارزیابان دستگاه‌های اجرایی در کنار مدیریت بحران استان و شهرستان‌ها به حالت آماده‌باش کامل درآمده‌اند، بر اساس ارزیابی‌های اولیه انجام شده توسط دهیاران، بخشداران و فرمانداران شهرستان‌های گناوه و دشتستان، زمین‌لرزه‌های ممتد امروز استان بوشهر هیچ خسارت مالی و جانی در بر نداشته است.

۹:۱۱/ وقوع ۱۱ زمین‌لرزه در استان بوشهر

۱۱ زمین‌لرزه‌‌ای که از ۱۱ و ۵۸ دقیقه شب گذشته تا ساعت ۰۸ و ۴۷ دقیقه گناوه و دشتستان را لرزانده، سبب وحشت مردم این شهرستان‌ها شده است.

۸:۵۵/ گزارشی از میزان خسارات مالی و جانی دریافت نکرده‌ایم

سید علی پاک‌نژاد، فرماندار گناوه اظهار کرد: تمامی تیم‌های امداد و نجات در سطح شهرستان گناوه و شهرستان‌های مجاور در حالت آماده‌باش کامل هستند و تیم‌های ارزیاب نیز به مناطق روستایی و شهری شهرستان گناوه جهت براورد خسارات اولیه اعزام شده‌اند، تا این ساعت گزارشی از میزان خسارات مالی و جانی دریافت نکرده‌ایم.

۸٫۴۱/ آماده‌باش تیم‌های عملیاتی

حسین درویشی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در پی وقوع پی در پی زلزله در شمال غرب استان بوشهر، کلیه تیم‌های عملیاتی چهار شهرستان دیلم، گناوه، دشتستان و بوشهر به حالت آماده‌باش در آمده‌اند، هنوز در خصوص خسارات احتمالی، گزارشی دریافت نکرده‌ایم.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.