روز قدس در تهران

راهپیمایی روز قدس برای سی و نهمین بار در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در  تهران و دیگر شهرهای کشورمان با حضور گسترده مردم برگزارمی شود .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز : پیش از این روسای قوای سه‌گانه، مراجع تقلید، رییس مجلس خبرگان رهبری، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، هیات دولت، نمایندگان مجلس، نهادها، سازمان‌ها، گروه‌ها و احزاب سیاسی، اشخاص حقیقی و حقوقی هر یک با انتشار بیانیه‌های جداگانه‌ای از مردم دعوت کرده‌بودند تا با حضور گسترده خود راهپیمایی امسال را باشکوه‌تر از گذشته برگزار کنند.
همگام با حضور پر شور مردم حضور مسئولین کشوری و لشکری  در این راهپیمایی این شور و شوق را مضاعف کرد .

23
به گزارش هاتف امروز :
رئیس قوه قضاییه آیت الله آملی لاریجانی با حضور در تقاطع خیابان ولیعصر و انقلاب در میان خیل انبوه راهپیمایان راهپیمایی کرد.
دکتر محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران نیزدقایقی پیش به جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در تهران پیوست.
وزیر اطلاعات حجت‌الاسلام والمسلمین علوی نیز از محدوده پل کالج به خیل راهپیمایان روز قدس پیوست.
همچنین حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دقایقی پیش در راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران حضور پیدا کرد.
سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار اسکندر مومنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) و حیدر مصلحی رئیس سازمان نشر و ارزش های مشارکت روحانیت از جمله مسئولان حاضر در راهپیمایی امروز روز جهانی قدس هستند.
به گزارش هاتف امروز : حسن روحانی رئیس جمهورکشورمان نیز ضمن شرکت دراین حرکت بزرگ امت اسلامی ؛ در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مردم مسلمان یکی از آرمانهایشان در منطقه امنیت منطقه است و یکی از راه‌های امنیت منطقه این است که مردم مسلمان بتوانند در سرزمین خودشان باشند.
وی افزود: ملت مسلمان فلسطین ۷۰ سال است از وطن اصلی خودشان دور مانده‌اند.

رئیس جمهور تاکید کرد: اشغالگرانی این سرزمین را اشغال کردند که متاسفانه به هیچ یک از قوانین بین‌المللی و اصول انسانی پایبند نیستند.

روحانی اضافه کرد: رژیم صهیونیستی به عنوان یک پایگاه برای استکبار و آمریکا در منطقه است.

روحانی ادامه داد: امروز هر کشوری با این پایگاه مبارزه کند و هر کشوری بخواهد ملت مسلمان در این منطقه دارای ثبات و امنیت باشد خوشایند استکبار جهانی نیست.

وی تصریح کرد: امروز در سایه تفرقه دنیای اسلام، حضور گروه‌های تکفیری و تروریستی در منطقه و خط سازش، ما از مسیر آرمان آزادی فلسطین فاصله گرفته‌ایم برای اینکه ما به این آرمان برسیم راهی جز وحدت مسلمانان و خط مقاومت و جهاد و مبارزه با گروه‌های تروریستی و تکفیری نداریم.

روحانی ادامه داد: به طور مسلم پیام مردم مسلمان ایران در سراسر کشور این است که ملت فلسطین تنها نیست، مردم در کنار مظلومین عالم و در کنار مردم مظلوم فلسطین خواهند بود و ما در سایه ایستادگی و مقاومت قطعاً به پیروزی دست خواهیم یافت.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.