تحقق پیشگویی ترسناک بابا وانگا بعد از مرگش

هاتف امروز: در سال ۲۰۱۶ درصدی از پیشگویی بابا وانگا ، زن نابینایی که به عنوان نوستراداموس بلغارستان شناخته می شود درست از آب درآمد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز، بابا وانگا دخترکی بود که تا سن ۱۲ سالگی به زندگی عادی خود ادامه می داد تا اینکه یک طوفان بسیار عظیم بینایی او را از بین برد. در زیر، به بررسی برخی از پیشگویی های بابا ونگا در سال ۲۰۱۶ پرداخته ایم که تعدادی از آنان درست از آب درآمدند!
پیشگویی بابا وانگا
بابا وانگا، نام عارفی نابینا است که از او به عنوان نوستراداموس بلغارستان یاد می کنند. وی در طول تاریخ پیش گویی های بسیاری را به انجام داده که بنابر گزارشات، ۸۵ درصد از آنان تاکنون به حقیقت پیوسته اند.
پیشگویی های بابا وانگا گاه ترسناک و دلهره آور هستند، برای مثال وقتی متوجه می شوید که یکی از پیشگویی های بابا ونگا، پیدایش ISIS یا نیروهای داعشی ست، ممکن است در ابتدا اندکی برایمان این موضوع غیرقابل باور باشد.
اما حقیقت چیزی غیر از این نیست! در گذشته، بابا وانگا پیدایش نیروهای تکفیری داعش را پیشگویی کرده و اظهار داشته بود که جنگ بزرگ مسلمانان، قاره اروپا را از بین خواهد برد.

بنابر بررسی های صورت گرفته، مقدار ۸۵ درصد از پیشگویی های بابا وانگا درست از آب درآمده اند!

بنابر افسانه های موجود، در طی طوفانی که در دوران کودکی بابا وانگا اتفاق افتاد، او توسط این طوفان به هوا شناور شده و سپس توسط بادهایی بسیار قوی، بر زمین افتاده است.

این عارف نابینای بلغاری، ۲۰ سال پیش درگذشت. اما پیشگویی های شگفت آور او حتی در نبودنش نیز در دنیا پر سر و صدا بوده است. نگاهی به عقب کرده و به بررسی پیش گویی های بابا ونگا، برای سال ۲۰۱۶ می اندازیم. یکی از مشخص ترین پیش گویی های او به رئیس جمهور سابق ایالات متحده امریکا، یعنی باراک اوباما اختصاص دارد.

باراک اوباما، آخرین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود!
پیشگویی بابا وانگا

با آنکه اکنون پرزیدنت دونالد ترامپ در مقام ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا قرار دارد، اما بد نیست حقیقت جالبی را از پیشگویی های بابا ونگا، پیرامون آخرین مقام ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا بدانیم. او پیش بینی کرده بود که چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا، مردی آفریقایی-آمریکایی بوده که در واقع ایشان آخرین رئیس جمهور آمریکا خواهند بود!علاوه بر این، بابا ونگا پیش بینی کرده بودن که باراک اوباما، در دوران یک فاجعه ی اقتصادی بزرگ، از مقام ریاست جمهوری استعفا خواهد کرد.

قاره ی اروپا دیگر وجود نخواهد داشت!
پیشگویی بابا وانگا

خوب این پیش گویی هم همانند پیشگویی قبل آن چنان درست نیست، چرا که قاره ی قدیمی اروپا همچنان به صورت استوار بر جای خود باقی است. اما چیزی که بابا ونگا پیش بینی کرده چه بود؟ شاید منظور بابا ونگا از این پیشگویی، تغییرات اساسی در این قاره بوده باشد.

آیا خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و خروج مردمان سوریه و افغانستان و مهاجرت به آلمان را می توان بخشی از آن به شمار آورد؟ تمامی این رویدادها، در مدت زمان کوتاهی، قاره ی اروپا را دستخوش تغییراتی اساسی کرده اند.

بابا ونگا پیش تر نیز پیش بینی کرده بود که حمله گروهی افراطی (نیروهای داعش) به اروپا، تخریب گسترده ای را برای نقاط مختلف این قاره در پی خواهد داشت. به گفته ی او، این تخریب از سوی افراطی های داعشی تا سال های سال ادامه داشته تا سرانجام به نابودی این قاره بیانجامد. جالب توجه است که یکی از پیشگویی های بابا ونگا این است که “جنگ بزرگ مسلمانان” از کشور سوریه آغاز خواهد شد.

چین؛ ابرقدرت جهانی!
پیشگویی بابا وانگا

چین یک ابرقدرت جهانی است! با توجه به پیش بینی های صورت گرفته برای سال ۲۰۱۸، گفته می شود که این روند رو به رشد به سرعت در تمام دنیا مثل بمب صدا خواهد کرد! علاوه بر این ها، در این قسمت از پیشگویی های بابا ونگا ، گفته شده است که وضعیت اقتصادی کشور چین حتی از ایالات متحده آمریکا نیز پیشی خواهد گرفت.

جالب توجه است که در سال ۲۰۱۱، صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که طی سال های ۲۰۱۶ یا ۲۰۱۷، اقتصاد چین از آمریکا پیشی خواهد گرفت، در واقع این امر زمینه ساز ظهور ابرقدرتی جدید با نام “چین” خواهد بود.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.