سه گزینه اصلی ریاست دیوان محاسبات انتخاب شدند

از بین نه نفری که برای ریاست دیوان محاسبات از سوی کمیته تعیین شده بودند سه نفر به بیشترین آرا در بین اعضای کمیسیون دست یافتند. تا دقایقی دیگر دو گزینه نهایی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برای معرفی به عنوان گزینه‌های تصدی ریاست دیوان محاسبات به صحن علنی انتخاب می‌شود

کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز برسی صلاحیت کاندیداهای دیوان محاسبات کشور را در دستور کار خود قرار داد، اعضای این کمیسیون پس از بررسی برنامه های کاندیدا های ریاست دیوان چند نفر از کاندیدا ها را به عنوان گزینه های اولیه معرفی کردند.

به گزارش هاتف امروز به نقل ازتابناک، اعضای کمیته بررسی صلاحیت نامزدهای دیوان محاسبات از بین تمامی کاندیدا ها که اسامی آنها عبارت بود از، عادل آذر، غلامرضا مصباحی مقدم، جعفر قادری، محمد عباسی، الیاس نادران، حبیب الله بی‌طرف حمید رضا برادران شرکا، غلامرضا اسداللهی، اسماعیل جلیلی، علیرضا منادی سفیدان، علی‌محمد احمدی، محمد علی عبدالله‌زاده، فداحسین مالکی و موثی الرضا ثروتی در نهایت نه نفر را برای رای گیری نهایی به کمیسیون برنامه و بودجه معرفی کردند.

نه نفری که از سوی این کمیته به کمیسون معرفی شدند عبارت بودند از عادل آذر، الیاس نادران، غلامرضا مصباحی‌مقدم، اسماعیل جلیلی، محمد عباسی، علی‌محمد احمدی و کهزادی، بقیه افراد توسط کمیته بررسی صلاحیت نامزدهای دیوان محاسبات از ادامه رقابت بازماندند.

غلامرضا جعفر زاده ایمن آبادی گفت:در خصوص این موضوع اظهار داشت: کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ۹ کاندیدا گزینه‌های این کمیسیون برای ریاست دیوان محاسبات جهت مصاحبه و بررسی برنامه‌ها در این کمیسیون حضور یافتند. پس از ارائه برنامه‌ها، الیاس نادران، علیرضا منادی سفیدان، عادل آذر و منادی سفیدان از سوی کمیته بررسی‌ صلاحیتها برنامه‌هایشان برای تصدی ریاست دیوان محاسبات مجلس دهم پذیرفته شد.

این نماینده افزود: تا دقایقی دیگر دو گزینه نهایی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برای معرفی به عنوان گزینه‌های تصدی ریاست دیوان محاسبات به صحن علنی انتخاب می‌شود.

قرار است، روز چهارشنبه ۳۰ تیرماه، رئیس و دادستانهای دیوان محاسبات با رأی وکلای ملت در صحن علنی مجلس انتخاب شوند

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.