آسمان تهران امروز ابری است

هاتف امروز: طبق پیش بینی های هواشناسی آسمان تهران امروز صاف ، در بعدازظهر شاهد رشد ابر در ارتفاعات و وزش باد خواهیم بود.
به گزارش هاتتف امروز, طبق پیش بینی های هواشناسی بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی با وزش باد شدید بر روی دریایی خزر از بعد از ظهر دریای سواحل شمالی کشور مواج می شود و همراه با نفوذ هوای خشک شمالی از دمای هوا در استان‌ های شمالی کشور کاسته شده و بارش های پراکنده در استان گیلان و غرب استان مازندران شروع می گردد.
همچنین روز سه شنبه دمای هوا به طور قابل ملاحظه در استان های ساحلی کاهش می یابد با این وجود در بعد از ظهر در برخی نقاط استان گیلان بارش خفیف موقت دور از انتظار نیست.
گفتنی است ناحیه شمال استان سیستان بلوچستان به ویژه منطقه زابل طی روز آینده کماکان وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا به سبب خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
کشاورزان محصولات خود را به فضاهای مسقف انتقال دهند
مرتضی ضرابی  کارشناس هواشناسی نیز در تشریح وضعیت آب و هوای کشور گفت: امروز وزش باد شدید بر روی دریای خزر باعث مواج شدن دریای سواحل شمالی کشور خواهد شد و  با نفوذ هوای خشک شمالی از دمای هوا در استان‌ های شمالی کشور کاسته می شود.

ضرابی توصیه ای نیز به کشاورزان استان های گیلان و مازندران داشت و گفت : اگر کشاورزان این مناطق محصولات خود را به صورت سنتی برداشت کرده اند و محصولاتشان در فضای باز است هرچه زودتر محصولات خود را به فضاهای مسقف انتقال دهند.

این کارشناس هواشناسی در پایان دمای هوای تهران امروز را در گرم ترین ساعات ۳۶ درجه سانتی گراد اعلام کرد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.