تاریخ اکران فیلم‌های ترسناک «جمعه سیزدهم» و «حلقه‌ها» مشخص شد

هاتف امروز :
استودیوی پارامونت اعلام کرده است که یک بار دیگر تاریخ نمایش قسمت جدید فیلم‌های ترسناک «جمعه سیزدهم» (Friday the 13th) و «حلقه‌ها» (Rings) را به تعویق انداخته است.

فیلم «جمعه سیزدهم» که پیش از این، تاریخ اکران آن ۱۳ ژانویه ۲۰۱۷ (۲۴ دی ۱۳۹۵) اعلام شده بود، در حال حاضر قرار است که در تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر) امسال به نمایش عمومی در آید. این چهارمین بار است که تاریخ اکران این فیلم به تعویق می‌افتد.

از سوی دیگر، تاریخ اکران سومین قسمت از مجموعه فیلم‎‌های «حلقه» با عنوان «حلقه‌ها» (Rings) از ۲۸ اکتبر (۷ آبان) به ۳ فوریه (۱۵ بهمن) تغییر یافته است. بر اساس گزارش وب سایت ورایتی، هنوز توضیحی در مورد علت تغییر تاریخ نمایش این دو فیلم ارائه نشده است.
برد فولر تهیه کننده قسمت جدید فیلم «جمعه سیزده»، خاطر نشان می‌کند که این فیلم ناگفته‌های مربوط به گذشته جیسون ورهیز (ضدقهرمان نقابدار) را روایت خواهد کرد. ظاهراً برک آیسنر کارگردان فیلم‌های «دیوانه‌ها» (The Crazies) و «آخرین شکارچی جادوگر» (The Last Witch Hunter)، سکان هدایت پروژه تولید قسمت جدید فیلم «جمعه سیزدهم» را در اختیار خواهد داشت.

داستان فیلم «حلقه‌‎ها» (به کارگردانی اف. خاویر گوتیرز) ۱۳ سال پس از ماجراهای قسمت اول آن اتفاق می‎‌افتد. ماتیلدا لوتز (هنرپیشه ایتالیایی) در نقش شخصیت اصلی این فیلم بازی خواهد کرد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.