مذاکره کمیسیون انرژی با هیئت آلمانی برای سرمایه‌گذاری در نفت و گاز کشور

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از ملاقات اعضای کمیسیون با رئیس کمیسیون انرژی، اقتصاد و بعضی از نمایندگان مجلس آلمان خبر داد و گفت: مذاکراتی درباره سرمایه‌گذاری ‌آلمان در بخش‌های نفت وگاز کشورمان انجام دادیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز،
اسدالله قره‌خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگویی خبری در تشریح جزئیات جلسه بعدازظهر امروز کمیسیون متبوع خود گفت: در این جلسه اعضای کمیسیون انرژی با رئیس کمیسیون انرژی، اقتصاد و بعضی از نمایندگان مجلس آلمان دیدار داشتند.

وی ادامه داد: در این جلسه مذاکراتی درباره سرمایه گذاری ‌آلمان در بخشهای نفت وگاز کشورمان انجام شد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه در جلسه عصر امروز کمیسیون درباره استفاده غیر مجاز از آب،‌برق، گاز و تلفن در کشور بحث‌و تبادل نظر شد، افزود: غفلت از این موضوع موجب سوءاستفاده های فراوان شده و نظم عمومی را به هم می‌ریزد.

نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد مطالعه بیشتری روی این موضوع صورت گرفته و اظهار نظر دقیق از دستگاه‌های مسئول دریافت شود تا در جلسات آتی به آن رسیدگی شود.

قره‌خانی ادامه داد: دستور دیگر جلسه بررسی و تعیین تکلیف هزینه حفاظتی اختصاص یافته برای جزیره خارک بود که در ابتدای جنگ به آن تعلق گرفته و وضعیت آن تاکنون روشن نشده بود.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: نهایتا در کمیسیون انرژی این تصمیم اتخاذ شد که تصمیم گیری در این باره به کمیته متشکل از نماینده وزارت اقتصاد،‌نماینده نیروهای مسلح و نماینده دیوان محاسبات واگذار شود تا این پرونده را ببندند.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.