۱۵۰۰ کاندیدای اختصاصی حزب مردم‌سالاری برای انتخابات شورای شهر/۲۸ آبان پیش کنگره حزب در تهران

به گزارش هاتف امروز ،رئیس کمیته اطلاع‌رسانی حزب مردم‌سالاری گفت: حدود ۱۵۰۰ داوطلب اصلاح‌طلب را در کلانشهرها و شهرهای بزرگ برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا معرفی خواهیم کرد.

میرزابابا مطهری‌نژاد عضو ‌دفتر سیاسی و رئیس کمیته اطلاع‌رسانی حزب مردم‌سالاری طی گفت‌وگویی با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس اظهار داشت:‌ در نشست اخیر شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری که با حضور دبیرکل و تمامی اعضای دفتر سیاسی و اکثریت قاطع اعضای شورای مرکزی برگزار شد ۳ تصمیم راهبردی در زمینه‌های انتخابات اردیبهشت ۹۶ اتخاذ شد.

وی افزود: حزب مردم‌سالاری حدود ۱۵۰۰ داوطلب اصلاح‌طلب را در کلانشهرها و شهرهای بزرگ برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا معرفی خواهد کرد.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه رویکرد اصلی حزب‌ مردم‌‌سالاری برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، حمایت از حسن روحانی است، گفت: خبر رسمی این حمایت پس از ملاقات دبیرکل و اعضای شورای مرکزی حزب با ایشان اعلام خواهد شد.

مطهری‌نژاد در عین حال تاکید کرد: حزب مردم‌سالاری در عین حال سایر گزینه‌های اصلاح‌طلب از داخل و خارج حزب مردم‌سالاری را نیز در دفتر سیاسی و شورای مرکزی حزب به عنوان جانشینان احتمالی حسن روحانی بررسی خواهد کرد.

وی در پایان از برگزاری پیش‌ کنگره پانزدهم این حزب در ۲۸ آبان ماه در تهران خبر داد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.