دکتر رهنمای رودپشتی در غرفه گروه رسانه های دانشگاه آزاداسلامی: رسالت گروه رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی آکاهی بخشی همراه با تدبیر است

معاون برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی، حضور گروه رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی را در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات مثبت ارزیابی کرد و گفت: رسالت گروه رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی آکاهی بخشی همراه با تدبیر است.

تصویر مطلب رسالت گروه رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی آکاهی بخشی همراه با تدبیر است

به گزارش هاتف امروز به نقل ازآنا، دکتر رهنمای رودپشتی معاون برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی، در جریان بازدید از غرفه گروه رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی به برنامه های این حوزه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه علیرغم چالش های موجود با تدبیر و مدیریت درست، حوزه کلان دانشگاه با نظم و ترتیب منظمی در حال حرکت است.

وی نگاه دانشگاه به حوزه های مختلف را برنامه ریزی شده دانست و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته اسناد راهبردی تمام حوزه های دانشگاه آزاد اسلامی در ذیل برنامه استراتژیک دانشگاه ساماندهی و در شورای دانشگاه به تصویب رسیده است.

دکتر رهنمای رود پشتی افزود: انسجام بخشی رشته ها و توسعه آموزشی دانشگاه از دیگر برنامه های حوزه کلان دانشگاه آزاد اسلامی است، در همین راستا استفاده از ظرفیت های و امکانات آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی و توزیع رشته ها متناسب با آمایش دانشگاه در دست اجرا است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به اجرای طرح تجمیع ۳ ،گفت: اصلاح فرآیندها در راستای ایجاد انظباط اداری و تفویض اختیار از مواردی است که در دانشگاه آزاد اسلامی مورد توجه قرار گرفته است که در همین راستا اجرای طرح تجمیع ۳ با تمرکز بر فرآیندها به طور جدی در دستور کار قرار گرفته است.

وی به دیگر برنامه های دانشگاه آزاداسلامی در حوزه برنامه ریزی اشاره کرد و گفت: سنجش عملکرد و مدیریت در تمام شاخه های تخصصی، توجه به فعالیت های اقتصاد دانش بنیان و سرمایه گذاری، پیش بینی بودجه سال ۹۶، توانمند سازی کارکنان و مدیران، آینده نگری و … از دیگر برنامه های حوزه برنامه ریزی است.

رهنما در پایان ضمن تقدیر و تشکر از روابط عمومی و رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی، عملکرد آنان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: نقش روابط عمومی و رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی آگاهی بخشی توام با تدبیر به مخاطبین و خانواده های آنان است که باید با جدیت و همیت در معرفی و اطلاع رسانی دانشگاه و امکانات آن تلاش کرد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.