بازی کلش اف کلنز بستری برای کلاهبرداری

رئیس پلیس فتا غرب استان تهران درمورد كلاهبرداری با کلش آف کلنز هشدار داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا:سرهنگ ‌اصغر باقریان‌ با اشاره به اینکه پرونده‌های متفاوتی از کلاهبرداری در خصوص این بازی از کاربران فضای مجازی در پلیس فتا باز شده است، اظهار‌ کرد: با توجه به اینکه بازی کلش آف کلنز زمان‌بر است و برای رسیدن به اکانت‌های بالاتر نیاز به صرف زمان می‌باشد و برخی علاقمندان این بازی زمان یا حوصله ندارند به دنبال خرید مراحل بالاتر این بازی هستند.

وی ادامه‌داد: متاسفانه بسیاری از سایت‌هایی که به عنوان واسطه یا فروشنده اکانت و جم در بازی کلش فعالیت دارند هیچگونه مجوزی در زمینه تجارت الکترونیک نداشته ‌و در خصوص طراحان این سایت‌ها اطلاعاتی در هیچ جا ثبت و ضبط نشده است، تا در صورت بروز مشکل بتوان با استناد به آن گرداندگان سایت را مورد پیگرد قانونی قرار داد.

رئیس پلیس فتا غرب استان تهران به علاقمندان و خریداران اکانت و الماس در بازی کلش توصیه کرد: در هنگام خرید دقت نمایند تا در دام کلاهبرداران و سایت‌های فیشینگ گرفتار نشوند و اطلاعات بانکی و ایمیلی آنها به سرقت نرود.

سرهنگ باقریان در پایان از هموطنان عزیز خواست در صورت مواجه با هر گونه مورد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت های سایبری، لینک ثبت گزارشات مردمی با ما در میان بگذارند.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.