مینو خالقی: ردصلاحیت از دلبستگی ما به انقلاب و نظام کم نمی کند

هاتف امروز: این فعال سیاسی در پاسخ به این سوال که آیا باز هم قصد حضور در عرصه انتخابات را دارد و آیا به تائید از سوی شورای نگهبان امیدوار است یا خبر؟ ابراز داشت: تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه ای برای آینده ندارم و نمی توانم تعیین تکلیف کنم که در آینده تایید صلاحیت می شوم یا خیر و بالطبع نمی شود در این رابطه برنامه ریزی خاصی داشته باشیم.

در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، قطعا ماجرای ردصلاحیت یکی از منتخبان مردم اصفهان، بعنوان مهمترین حاشیه انتخابات اسفند۹۴ محسوب می شود و برای بسیاری از مردم شنیدن اظهارات این نامزد “ناکام” بسیار قابل توجه است.

مینو خالقی در گفتگو با خبرنگار ناطقان ضمن اشاره به نوع فعالیت هایش در ایام آتی گفت: طی ترم جاری تحصیلی در دانشگاه تدریس ندارم و مشغول جمع بندی فعالیت های گذشته و برخی پژوهش های علمی ام هستم.

این فعال سیاسی در پاسخ به این سوال که آیا باز هم قصد حضور در عرصه انتخابات را دارد و آیا به تائید از سوی شورای نگهبان امیدوار است یا خبر؟ ابراز داشت:  تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه ای برای آینده ندارم و نمی توانم تعیین تکلیف کنم که در آینده تایید صلاحیت می شوم یا خیر و بالطبع نمی شود در این رابطه برنامه ریزی خاصی داشته باشیم.

خالقی پیرامون میزان تعلق خاطرش به انقلاب بعد از ماجرای ردصلاحیتش گفت: پدرم از یاران و همراهان دیرین انقلاب اسلامی است و عمویم نیز ۱۰ سال در اسارت رژیم بعثی عراق بوده اند و لذا من و خانواده ام دلبسته آرمان های انقلاب هستیم و ماجرایی مثل ردصلاحیت از دلبستگی ما به انقلاب و نظام کم نمی کند.

نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس با اشاره به برخی شایعات پیرامون احتمال حضورش در انتخابات شورای شهر تهران گفت: همانطور که گفتم هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته ام، اما قطعا اگر به جمع بندی نهایی برسم، جزئیات برنامه ام را اعلام خواهم کرد.

مینو خالقی با اشاره به دریافت پیامک های خبری “ناطقان” بر روی تلفن همراهش گفت: رویکرد خبری “ناطقان” متفاوت و جذاب است و ما بسیاری از اخبار مهم روز را از طریق اطلاع رسانی خبری شما دریافت میکنیم و این روش، رسانه شما را تبدیل به یک “برند” کرده است.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.