اپلیکیشن SEO SERP mojo برای بررسی رنک و سئوی سایت ها

هاتف امروز: SEO SERP mojo اپلیکیشنی برای بررسی و آنالیز سئوی وب‌سایت و موقعیت آن در موتورهای جستجو است که نکات مهمی درباره‌ی وب‌سایت‌ها ارائه می‌دهد.
 به گزارش هاتف امروز، گوگل، بینگ و یاهو به عنوان غول‌های بی‌رقیب دنیای جستجو، برای رتبه‌دهی سایت‌ها و ایندکس کردن آن‌ها از الگوریتم‌های خاصی پیروی می‌کنند. برای مثال وقتی شما کلمه‌ای را در گوگل جستجو می‌کنید، این موتور جستجو حداقل صدها هزار نتیجه برای آن پیدا می‌کند؛ در حالی که تنها ۱۰ یا ۲۰ مورد از آن‌ها در صفحه‌ی اول نتایج نمایش داده می‌شوند. این امر وابسته به سئوی صحیح و رعایت قوانینی دقیق در مطالب است که به روش‌های متفاوت و توسط افراد مختلف اعمال می‌شود و هرچه وب‌سایت شما در این زمینه قوی‌تر باشد؛ در نتایج جستجوی گوگل جایگاه بالاتری خواهد داشت. SEO SERP mojo اپلیکیشنی برای صاحبان سایت و وبلاگ‌ها به شمار می‌رود که قادر است به بررسی موارد مختلف در زمینه‌ی سئوی سایت و مطالب شما بپردازد و پیش نمایشی از وضعیت فعلی سایت به شما ارائه دهد تا با آگاهی کامل، بتوانید مدیریت بهتری بر آینده‌ی وب‌سایت خود داشته باشید. این برنامه موقعیت وب‌سایت شما را در سه موتور جستجوی برتر دنیای وب یعنی گوگل، بینگ و یاهو بررسی خواهد کرد.

در این برنامه، نه‌تنها قادر به بررسی سئوی وب‌سایت‌های خود خواهید بود؛ بلکه می‌توانید هر سایت دیگری را نیز بررسی کنید. گاهی توجه و دقت به نقاط قوت وب‌سایت‌های بزرگ، می‌تواند نکات آموزشی بسیار مهمی را به همراه داشته باشد که به لطف SEO SERP mojo، می‌توانید تا حد امکان از این نکات برخوردار باشید. ویژگی دیگر SEO SERP mojo، امکان بررسی Keyword‌-ها است، به‌طوری که می‌توانید با واردکردن یک کلمه‌ی بخصوص، از وضعیت آن در دنیای جستجو باخبر شوید. نکته‌ی جالبی که در این بخش وجود دارد، نمایش نمودار تاریخچه‌ی این کلمات کلیدی است؛ به‌طوری که می‌توانید فراز و نشیب آن‌ها را به‌طور کامل مشاهده کنید و در صورتی که کلمه‌ی مورد نظر در زمان جاری از وضعیت مناسبی برخوردار نبود، از آن به‌عنوان Keyword سایت خود استفاده نکنید. البته سئو و بهینه‌سازی سایت امری کاملا تخصصی و نیازمند دانش‌های مربوطه است و این برنامه تنها نقشی کمکی برای شما خواهد داشت و برای سئوی تخصصی‌ نیازمند افراد حرفه‌ای خواهید بود.

SEO SERP mojo با حجمی حدود ۳ مگابایت برای اندروید ۲.۳ یا بالاتر منتشر شده و تنها در پلی‌استور گوگل دارای ۵۰ هزار دانلود است.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.