دستاورد دریایی دولت تدبیر وامید/ ایران عضو کمیته IMSO شد

هاتف امروز: نماینده سازمان بنادر و دریانوردی ایران در سازمان جهانی دریانوردی از عضویت ایران در کمیته مشورتی سازمان بین المللی ماهواره ای دریایی (IMSO) خبر داد.

به گزارش هاتف امروز از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، جمهوری اسلامی ایران در بیست و چهارمین اجلاس سازمان بین المللی ماهواره ای دریایی (IMSO) به عنوان یکی از اعضای کمیته مشورتی این سازمان در منطقه آسیا – پاسیفیک انتخاب شد.
« ماندانا منصوریان» نماینده سازمان بنادر و دریانوردی ایران با بیان این که براساس اساسنامه و روش کار «ایمسو»، کشورهای عضو کمیته مشورتی (Advisory committee) از چهار منطقه آمریکا، اروپا، آفریقا و آسیا – پاسیفیک انتخاب می شوند، گفت: جمهوری اسلامی ایران از میان ۳۴کشور منطقه آسیا ـ پاسیفیک در ردیف یازدهم سهمیه این منطقه قرار گرفت.
نماینده ایران در سازمان جهانی دریانوردی (IMO) با بیان اینکه در منطقه آسیاـ پاسیفیک کشور عراق نیز به عنوان تنها کشور جنوب خلیج فارس به عضویت کمیته مشورتی IMSO درآمده است، تصریح کرد: در پایان انتخاب اعضای چهار منطقه یاد شده، در مجموع ۳۹ کشور از سراسر جهان انتخاب شدند که انتخاب و معرفی ایران، یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید در راستای حضور فعالانه و سازنده در اجلاس جهانی قلمداد می شود.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.