نمي گذارند گزارش تفحص از بنياد شهيد قرائت شود

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: دست‌هایی در پشت پرده سعی دارد، از قرائت گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید، جلوگیری شود اما ما تا انتها ایستاده‌ایم و کوتاه نخواهیم آمد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز به نقل ازایلنا، امیر خجسته  در توضیح آخرین وضعیت پرونده تحقیق و تفحص از بنیاد شهید، اظهار داشت: هم‌اکنون چندین ماه است که گزارش تحقیق و تفحص بنیاد شهید تکمیل شده و پس از آن‌که در این باره در صحن مجلس نطق کردم، آن‌را در اختیار رئیس مجلس شورای اسلامی قرار دادم تا در باره آن تصمیم‌گیری شود.

او در واکنش به این‌که سخنگوی هیات‌رئیسه از دلیل عدم قرائت این گزارش اظهار بی‌اطلاعی کرده، اعلام کرد: پس از آن‌که به‌عنوان رئیس کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید درباره این پرونده در صحن نطق کردم، گزارش را در اختیار شخص رئیس مجلس قرار دادم و پس از آن، مسئولیت این پرونده با خود آقای لاریجانی است.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد: در واقع در حال حاضر کار کمیته تحقیق و تفحص بنیاد شهید و وظیفه بنده به عنوان مسئول این کمیته به اتمام رسیده اما قطعاً تا زمانی که این گزارش در صحن قرائت نشود، از طریق رئیس مجلس پیگیر این موضوع خواهم بود.

نماینده مردم همدان در مجلس در پاسخ به این سوال که آیا در مدت‌زمان کوتاه باقی‌مانده تا پایان عمر مجلس نهم، می‌توان نسبت به قرائت گزارش این تحقیق و تفحص در صحن علنی امیدوار بود، خاطرنشان کرد: البته ما تمام تلاش‌مان را به‌کار خواهیم بست تا گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در همین مجلس نهم قرائت شود اما در غیر این صورت، قطعاً در مجلس دهم موضوع را پیگیری خواهم کرد. بماند که هدف ما قرائت این گزارش در همین مجلس است و تلاش می‌کنیم گزارش تحقیق‌وتفحص از بنیاد شهید در مجلس نهم قرائت شود.

خجسته در پایان با تاکید بر این‌که برخی جریان‌ها از خارج از مجلس قصد دارند مانع از قرائت گزارش این تحقیق و تفحص شوند، گفت: دست‌هایی در پشت پرده سعی دارد، از قرائت گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید، جلوگیری شود اما ما تا انتها ایستاده‌ایم و کوتاه نخواهیم آمد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.