صداوسیما همراه با تندروها برای تخریب برجام و دولت عمل می‌کند

نماینده رشت:

صداوسیما همراه با تندروها برای تخریب برجام و دولت عمل می‌کند

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت گفت: صداوسیما همراه با تندروها می‌خواهد برجام را زیر سوال ببرد و امروز هم همچنان در حال انجام این کار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز به نقل ازناطقان: غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگویی با انتقاد از عملکرد صداوسیما در پوشش اقدام‌های صورت گرفته از سوی دولت، خاطرنشان کرد: هنگامی که برجام تبدیل به ابزار سیاسی در انتخابات ۷ اسفند می‌شود، دوستانی در صداوسیما به تحلیل می‌رسند که می‌توانند با حمله به برجام، بدون در نظر گرفتن منافع ملی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو بهره‌برداری کنند، تخریب آقای عراقچی و دیگران برایشان موجه خواهد بود.

او همچنین در واکنش به پخش گزارشی علیه «سیدعباس عراقچی» در صداوسیما که میهمان برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری بود، گفت: سوال اینجاست که مگر صداوسیما پیش از این رفتاری غیر از این داشته و مگر به پیشبرد برجام کمکی کرده که امروز انتظار داشته باشیم، در راستای یاری رساندن به دولت و برجام اقدام کند؟

نماینده مردم رشت در مجلس تصریح کرد: صداوسیما همراه با تندروها می‌خواهد برجام را زیر سوال ببرد و امروز هم همچنان در حال انجام این کار است.

جعفرزاده ایمن‌آبادی همچنین با اشاره به امضای نامه‌های از سوی نمایندگان مجلس جهت تشکر و تقدیر از دستگاه‌ها و نهادهای مختلفی که وظایفشان را به انجام رسانده‌اند، گفت: شأن مجلس بالا‌تر از این است که از دستگاه‌ها تقدیر و تشکر کند و اساساً با اقدام‌هایی که بعضاً از سوی نمایندگان در راستای تشکر از دستگاه‌هایی که صرفاً وظایفشان را به انجام می‌رسانند، موافق نیستم.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.