آغاز به کار یک شرکت دانش‌بنیان حوزه انیمیشن و بازی با حضور معاون علمی

هاتف امروز: معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور به منظور حمایت‌های بیشتر از شرکت‌های دانش بنیان صبح امروز از یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان که در حوزه انیمیشن فعال است، بازدید می‌کند.

به گزارش هاتف امروز، دکتر سورنا ستاری امروز طی مراسمی از یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان که فعال در حوزه تولید انیمیشن، بازی و جلوه‌های ویژه است، بازدید می‌کند. این شرکت بزرگ‌ترین مرکز یکپارچه ارائه دهنده خدمات در صنعت انیمیشن، بازی‌های رایانه‌ای و فضای مجازی چندبعدی است. این شرکت با داشتن تکنولوژی‌های پیشرفته موقعیت مناسبی برای خدمات دهی به فعالان حوزه انیمیشن، بازی‌های رایانه‌ای و جلوه‌های دیجیتال است. این شرکت دارای بخش‌هایی چون اتاق فکر، طراحی و مدیریت پروژه، استودیوهای مجهز، اتاق‌های تدوین، بخش‌های نظارت بر پروژه، استودیوی صداگذاری، صدابرداری و دوبله انیمیشن و امکان نمایش آزمایشی اثر در سینماهای ۱۰۰ نفره است.

نظارت بر تولید و ارتقای سطح تولیدات در تمامی زمینه‌های فنی و هنری، ارزش‌گذاری بر تیم‌های موجود از جهت توانایی برای استفاده تهیه‌کنندگان، نمایش آثار منتخب در سینما برای بالابردن کیفی سلیقه نیروها، ارائه خدمات ابری برای نظارت بر روند تولید بر بستر IP، در اختیار گذاشتن نرم‌افزارها با گواهینامه‌های اصلی جهت همکاری مستقیم با تیم‌های خارجی، جمع‌آوری مدل‌ها، تکسچرها و کاراکترها، قابلیت ثبت ملی ایده‌ها و آثار تولیدی، بازیابی حرفه‌ای و مشاوره برای فروش محصولات و تولیدات داخل و شبکه گسترده فروش حق پخش در سراسر دنیا از جمله خدمات این شرکت دانش‌بنیان است.

این شرکت همچنین قادر به ارائه خدماتی چون راندینگ بر روی سی پی یو و جی پی یو به صورت بلادرنگ، خدمات استودیوی کروماکی، موشن کپچر، تولید انیمیشن‌های دوبعدی و سه‌بعدی و انیمیشن‌های استاپ موشن، اسکن سه بعدی و اتاق‌های تدوین و تصحیح رنگ و کامپوزیت برای بالابردن سطح کیفی کارهای تولیدی است.

در مرکز رشد این شرکت همچنین علاوه بر برگزاری آکادمی هنرهای دیجیتال با تمامی امکانات با مراکز علمی و دانشگاهی همکاری دارد. این شرکت همچنین با همکاری و ارتباط نزدیک با دانشگاه‌ها و مراکز تخصصی کشور تلاش می‌کند با توجه به رسالت خود در حوزه انیمیشن و جلوه‌های بصری به مراکز علمی و تخصصی کشور خدماتی ارائه دهد. از جمله زمینه‌های همکاری این شرکت دانش‌بنیان با دانشگاه‌ها می‌توان به استعدادیابی در میان دانشجویان و دانشگاه‌ها، حمایت از طرح‌های خلاقانه، فراهم کردن زمینه‌های بازدید دانشجویان از نرم‌افزارها، سخت افزارها و استودیوها، امکان استفاده دانشگاهیان از کتابخانه کامل و تخصصی مجموعه، حمایت از رخدادهای علمی و دانشجویی، جذب دانش‌آموختگان در دوره‌های آکادمیک اشاره کرد.

در حال حاضر این شرکت با همکاری دانشگاه شریف اولین همایش ملی انیمیشن، بازی، دانش، تولید و تجارت جهانی را برگزار می‌کند. در آکادمی هنری این شرکت دوره‌های آموزشی تخصصی برای متقاضیان خارج از شرکت، دانشجویان و علاقه‌مندان برگزار می‌شود.

در این مراسم با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری این شرکت افتتاح می‌شود و فعالیت خود را در حوزه صنعت انیمیشن آغاز خواهد کرد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.