حمایت هاشمی از ریاست عارف تکذیب شد

هاتف امروز: رضا سلیمانی مدیر روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در گفت‌وگویی خبر حمایت  آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در انتخاب رئیس مجلس از عارف را تکذیب کرد.

وی ضمن گلایه از رسانه‌هایی که براساس شنیده‌ها گزارش می‌دهند، ضمن ابراز تاسف از تلاش برخی افراد و جریان های برای القاء گزینه ی خود به جای نظر آیت الله هاشمی، افزود: عده‌ای در صدد هستند با استفاده از جایگاه خاص و نفوذ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در میان مردم، چنین وانمود کنند که ایشان به ریاست فلان شخص نظر دارند.
سلیمانی اضافه کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی در بحث انتخاب رئیس مجلس، از هیچ کس حمایت نکرده و معتقد است «انتخاب رئیس مجلس، حق قانونی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است و ما حق نداریم برای نمایندگان تعیین تکلیف کنیم. همه باید صبر کنیم تا مجلس دهم کار خود را شروع کند و طبق قانون، افرادی که مایل هستند ریاست را برعهده بگیرند خود را نامزد کنند و نمایندگان مردم در مجلس نیز با آزادی کامل، آراء خود را به گلدان‌ها بریزند تا مشخص شود منتخب نمایندگان مردم برای ریاست مجلس چه کسی است.
مدیر روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام به نقل از آیت الله هاشمی افزود: طبیعی است افراد، تمایلاتی داشته باشند ولی انتخاب رئیس مجلس راهکار قانونی دارد و باید در وقت و جایگاه قانونی خود، عملی شود.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.