محدودیت های ترافیکی تهران در روز جهانی قدس

از ساعت ۱۰ صبح جمعه ۱۱ تیرماه، تردد موتورسیلکلت و خودروها در مسیرهای ۹ گانه راهپیمایی روز جهانی قدس تهران ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز ، جانشین رییس پلیس راهور تهران تمهیدات ویژه ترافیکی و محدودیت و ممنوعیت های تردد در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام کرد.

سرهنگ عابدی با اشاره به این که طرح انتظامی ترافیکی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس روز جمعه ۱۱ تیرماه اجرا می شود افزود: برابر اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این راهپیمایی از ساعت ۱۰:۳۰ صبح از مبادی ۹ گانه به سوی میعادگاه نماز جمعه در دانشگاه تهران برگزار می شود.

وی گفت: بر این اساس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ویژه ترافیکی و محدودیت و ممنوعیت هایی را برای برگزاری این راهپیمایی درنظر گرفته است.

جانشین رییس پلیس راهور تهران تصریح کرد: بر این اساس تردد کلیه وسایط نقلیه از ساعت ۱۰ روز جمعه ۱۱ تیرماه در محدوه برگزاری راهپیمایی از شمال در طول بلوار کشاورز از میدان ولیعصر(عج) تا خیابان کارگر، از شرق خیابان ولیعصر حد فاصل تقاطع جمهوری تا میدان ولیعصر (عج) و خیابان فلسطین، طالقانی و خیابانهای منشعب از آن به سمت غرب، از غرب خیابان کارگر حد فاصل خیابان جمهوری تا تقاطع بلوار کشاورز و از جنوب خیابان انقلاب اسلامی حد فاصل میدان انقلاب تا تقاطع ولیعصر (جهان نما) ممنوع است.

به گفته وی تردد در خیابان جمهوری از کارگر تا ولیعصر(عج) بصورت غرب به شرق جریان خواهد داشت.

جانشین رییس پلیس راهور تهران به محدودیت‌های توقف اشاره کرد و افزود: توقف کلیه وسائط نقلیه در محدوده بلوار کشاورز از میدان ولیعصر(عج) تا تقاطع کارگر هر دو مسیر، خیابان ولیعصر(عج) حد فاصل خیابان جمهوری تا میدان ولیعصر(عج) و کلیه خیابانهای واقع در ضلع غربی این محدوده، خیابان کارگر حد فاصل جمهوری تا بلوار کشاورز و کلیه خیابانهای واقع در ضلع شرقی این محدوده، طول خیابان های فلسطین و جویبار از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز، طول خیابان قدس از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز، طول خیابان ۱۶ آذر از تقاطع انقلاب تا بلوارکشاورز، طول خیابان طالقانی از تقاطع قدس تا ولیعصر(عج) و خیابانهای واقع شده در ضلع جنوبی خیابان انقلاب اسلامی شامل فخررازی، فلسطین، ابوریحان، دانشگاه، رازی، ۱۲ فروردین و منیری جاوید ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: تاکسی های ون در مسیر های رفت و برگشت مسیرهای ۹ گانه در نظر گرفته شده و تا اتمام مراسم نماز جمعه نسبت به جابجایی مسافران اقدام می‌کنند.

جانشین رییس پلیس راهور تهران گفت: شهروندانی که خودروهای آنها در محل‌های ممنوع اعلام شده پارک شده باشد توسط جرثقیل‌های پلیس راهور جابجا می‌شوند و بر این اساس این دسته از شهروندان از طریق تلفن ۱۱۰ می‌توانند از محلی که خودرو آنها منتقل شده با خبر شوند.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.