روز خبرنگار روز تحریرگران مظلوم صدای مردم مبارک

عامرعابدی مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز، هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

متن کامل پیام بشرح زیر است:

بنام ایزد یکتا

هفدهم مرداد، روز نکوداشت تلاش های بی وقفه انسانهای است که با سلاح قلم در کشورمان ایران، برای آگاهی رسانی ملت بزرگ ایران گام می زنند.

خبرنگاران از آن جهت که تحریرگران مظلوم صدای مردم عزیزمان هستند‌ شایسته تکریم و تحسین میباشند.

در دورانی که مشکلات اقتصادی، فشارهای بین المللی و کاهش سطح معیشت و کوچکتر شدن سفره، مردم ایران را آزار داده و هر روز نیز حادثه ای ناگوار در گوشه و کنار دنیا پدیدار میشود، این اندیشه ورزان عرصه اطلاع رسانی هستند که با مجاهدتهای بی بدیل خود نقاب از چهره ها برمیدارند.

خبرنگاران بیرق داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهندۀ جامعه اند و از آنجایی که بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها میباشند همواره شایسته تکریم وتحسین اند.

روز خبرنگار بر تمامی مجاهدان عرصه آگاهی که با سلاح قلم و ایمان خویش برای پایداری ارزشهای جامعه و جاودانگی ایران در صحنه های نبرد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بین المللی با دشمنان در حال مبارزه اند مبارک و خجسته باد.

  • امید است با استعانت و توکل به خداوند بزرگ در انجام رسالت اطلاع رسانی وشفاف سازی مشکلات جامعه و دلنگرانی مردم شریف ایران موفق و پیروز باشید.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.