توضیحات ستاد امر به معروف درباره اظهارات دبیر ستاد در خصوص کشف حجاب

ستاد امر به معروف با صدور اطلاعیه‌ای درباره خبر ارسالی خود از محتوای جلسه رئیس این ستاد با مسئولان حجاب و عفاف دستگاه‌های کشور توضیحاتی ارائه کرده و گفته محتوای نشست به صورت کامل و دقیق پیاده نشده است

 

به گزارش هاتف امروز نیوز به نقل از تسنیم، انتشار یک اظهارنظر از سید محمد صالح هاشمی گلپایگانگانی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با واکنش‌ها و حاشیه‌های زیادی در فضای مجازی مواجه شد. این اظهار نظر به نقل از خبر ارسالی اداره کل روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای رسانه‌ها منتشر شده بود.آن بخشی از سخنان هاشمی گلپایگانی که در خبر ارسالی، مورد انتقاد قرار گرفته، این بود که او گفته «چند میلیون راننده تاکسی‌ اینترنتی اگر بدانند که با سوار کردن فرد بی‌حجاب جریمه می‌شوند، بالای ۵۰ درصد مشکل کشف حجاب در خودروها حل می‌شود و در این صورت ۴ میلیون آمر به معروف و ناهی از منکر بدون هرگونه تنشی خواهیم داشت.»

در پی این خبر، اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور خبر پیشین خود را اصلاح کرده و با انتشار اطلاعیه‌ای جدید ضمن عذرخواهی از مردم اعلام کرده که در پیاده‌سازی محتوای نشست دبیر ستاد با مسئولان حجاب و عفاف دستگاه‌های اجرایی بی دقتی شده و اعلام کرده که مشروح جلسه را منتشر کرده است. جمله فوق در متن جدید نشر یافته از جلسه مذکور وجود ندارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، در پی برخی سوء برداشت‌ها از خبر نشست دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در جلسه با مسئولین عفاف و حجاب دستگاه‌های اجرایی که ناشی از اشتباه و عدم دقت کافی در پیاده سازی و تنظیم خبر سخنان دبیر محترم ستاد در این جلسه بوده است و متاسفانه بهانه توهین و هجمه عجولانه برخی مدعیان انقلابی‌گری به دبیر این ستاد شد، روابط عمومی این ستاد ضمن عذرخواهی از عموم مردم بابت عدم انتقال کامل و دقیق سخنان دکتر هاشمی گلپایگانی، متن صحیح اظهارات وی را منتشر کرد.

سیدمحمدصالح‌ هاشمی‌گلپایگانی در دومین نشست مسئولان عفاف و حجاب، مساله عفاف را مسئله‌ای جدا از شورش‌های اخیر عنوان کرد و اظهار داشت: این نوبت، دشمن حجاب را بهانه کرده است. باید بسترهای موج سواری و التهاب آفرینی دشمن را رفع کنیم چرا که بنای دشمن همیشه تحریک و سوء استفاده از احساسات مردم است تا حدی که به خاطر درگذشت یکنفر، ده‌ها نفر را به کشتن می‌دهد. مشکل اصلی دشمن حجاب و بنزین و انتخابات نبوده بلکه می‌خواهد اصل نظام را زمین بزند و …

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.