کسب۳ طلا و ۳ برنز توسط پیشکسوتان تنیس روی میز ایران در مسابقات جهانی عمان

پیشکسوتان تنیس روی میز ایران با کسب دو نشان طلا و دو برنز انفرادی و یک طلا و یک برنز دونفره به کار خود در رقابت‌های جهانی عمان پایان دادند.

به گزارش هاتف امروز نیوز، در مسابقات تنیس روی میز پیشکسوتان جهان در عمان، ایران صاحب ۳ مدال طلا و ۳ برنز شد.

در بخش انفرادی، مهران احدی سرمربی تیم نوجوانان تنیس روی میز ایران در رده سنی ۴۵ تا ۴۹ سال با پیروزی مقابل حریف عربستانی قهرمان شد، همچنین محمدعلی جعفری در رده سنی ۸۰ تا ۸۴ سال با پیروزی ۳ بر ۲ مقابل حریفی از آلمان به مدال طلا دست یافت.

در رده سنی ۶۵ تا ۶۹ سال ، مجید احتشام زاده با قبول شکست ۳ بر ۲ مقابل حریف نروژی به مدال برنز مشترک دست یافت. همچنین در رده سنی ۵۰ تا ۵۴ سال، رمضانعلی محمودی گلستانی با شکست مقابل حریفی از انگلیس به مدال برنز مشترک دست یافت.

در بخش دو نفره این مسابقات، در رده سنی بالای ۴۵ سال، تیم دو نفره رمضانعلی محمودی گلستانی و عبدالمهدی طباطبایی با غلبه بر حریفانی از مصر، هندوستان و لهستان به فینال این رقابت‌ها راه یافتند و در دیدار پایانی با نتیجه ۳ بر ۱ تیم مشترک ترکیه و نروژ را شکست دادند و قهرمان شدند.

همچنین تیم دو نفره مهران احدی و سیامک نصیری با قبول شکست مقابل تیم دونفره ترکیه و نروژ در مرحله نیمه نهایی به مدال برنز مشترک این مسابقات دست پیدا کردند.

رقابت‌های قهرمانی پیشکسوتان جهان از ۲۵  دی ماه تا ۱ بهمن ۱۴۰۱ در شهر مسقط عمان برگزار شد و ایران با داشتن ۳۲ نماینده در این رقابت‌ها حاضر بود.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.