کارمند سرشناس گوگل به قتل رسید

 قتل کارمند جوان گوگل که در جنگل‌های ماساچوست اتفاق افتاد، در‌ هاله‌ای از ابهام قرار دارد. جسد کارمند جوان گوگل در حالی پیدا شده که هیچ اطلاعاتی از قاتل او در دست نیست و جست‌وجوها برای یافتن هر سرنخی ادامه دارد.

به گزارش هاتف امروز؛ «ونسا مارکوت» دختر ٢٧ ساله‌ای است که از کارمندان بنام و رده اول گوگل محسوب می‌شود.ونسا که در نیویورک زندگی می‌کند ٢ روز پیش تصمیم می‌گیرد كه سری به خانه مادرش در نزدیکی مناطق جنگلی ماساچوست بزند. دختر جوان پس از رسیدن به خانه مادرش، برای قدم زدن در جنگل از خانه بیرون می‌رود، ولی هرگز به خانه برنمی‌گردد. بعد از گذشت چند ساعت، مادر ونسا در شرایطی که تلفن همراه او خاموش شده بود، تصمیم می‌گیرد به پلیس اطلاع دهد.
پلیس جسد دختر جوان را در فاصله یک کیلومتری از در ورودی جنگل در حالی پیدا می‌کند که غرق در خون است. تحقیقات پلیس در شرایطی ادامه دارد که هنوز هیچ مدرکی از قاتل پیدا نشده و هیچ مظنونی وجود ندارد. این حادثه که در فاصله ساعت ١٣ الی ١٦ اتفاق افتاده، ظن پلیس را مبنی بر قتل برنامه‌ریزی شده تقویت می‌کند. دوستان و همکاران ونسا در گوگل تنها به خوبی از او یاد می‌کنند و از حرفه‌ای بودن او در کار صحبت می‌کنند.
جولیا که از همکاران و دوست صمیمی قربانی است، به پلیس گفت: خبر قتل ونسا همه ما را بهت‌زده کرده، او آن‌قدر خوب و مهربان بود که کسی حتی نمی‌توانست او را اذیت کند. تا دستگیری عامل مرگ دختر جوان، تحقیقات پلیس برای یافتن قاتل یا قاتلین متوقف نخواهد شد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.