سارقان خیابان فلسطین به دام افتادند/ پایان دزدی‌های شبانه از خودرو‌های لوکس

هاتف امروز: ماموران انتظامی کلانتری ۱۰۷ فلسطین، ۲ سارق را هنگام سرقت از يک خودرو شناسايی و بازداشت کردند.
به گزارش هاتف امروز,  سرگرد غلامرضا یوسفوند، رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین  در تشریح جزییات دستگیری سارقان خوردو گفت: با توجه به سرقت های متعدد لوازم داخلی خودروها در محدوده خیابان ولیعصر و فلسطین و شکایت های ارجاع شده به این کلانتری جلسه ای در این خصوص در کلانتری تشکیل و طی آن مقرر شد تیم های گشت انتظامی فعالیت مستمر خود را در این محدوده افزایش دهند.
وی افزود: این اقدامات آغاز شده و تیم های گشت انتظامی این کلانتری در محدوده هایی که امکان سرقت می رفت به صورت شبانه روزی اقدام به گشتزنی کردند تا اینکه شب گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری هنگام گشتزنی در همین محدوده متوجه رفتارهای مشکوک ۲ مرد در تاریکی شب شده و برای بررسی موضوع بدون جلب توجه به آنها نزدیک شدند.
این مقام مسئول انتظامی ادامه داد: پس از دقایقی ماموران دریافتند که یکی از این مردان پس از شکستن شیشه سمت شاگرد خودرو در حال سرقت لوازم داخلی آن شده که بلافاصله برای دستگیری آنها اقدام کرده و درست زمانی که این سارق سعی داشت اموال مسروقه را به خودرویشان که همدستش در آن به انتظار نشسته بود، منتقل کند وی را دستگیر کردند.
یوسفوند گفت: متهم دیگر که دستگیری همدستش را دید بلافاصله پا به فرار گذاشت اما این اقدام با سرعت عمل ماموران ناکام مانده و دقایقی بعد از فرار، خودروی آنها از سوی ماموران متوقف و این فرد نیز بازداشت شد.
کلانتر ۱۰۷ فلسطین خاطر نشان کرد: با توقف خودرو، بازرسی از داخل خودروی متهمان تعدادی ابزار آلات سرقت، پنل ضبط خودرو، باند و لوازم شخصی و مدارک شناسایی و همچنین یک عدد ساب خودرو كشف شد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.