دزد افیونی خانه‎های شمال تهران حین سرقت به دام افتاد

هاتف امروز: رئيس کلانتری ۱۲۴ قلهک با اشاره به دستگيری يک سارق منزل در محدوده قلهک، گفت: متهم در منزل يکی از شهروندان در حال سرقت بود که با اطلاع رسانی به موقع صاحبخانه، توسط پلیس دستگير شد.
به گزارش هاتف امروز;سرهنگ لطیفی رئيس کلانتري ۱۲۴ قلهک گفت: با اشاره به دستگيری يک سارق منزل در محدوده قلهک , روز گذشته با تماس يکی از شهروندان به مرکز فوريت هاي پليسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت از منزل يک شهروند، تيمی از ماموران اين کلانتری به محل اعزام شدند.
رئيس کلانتری ۱۲۴ قلهک اظهار داشت: با رسيدن ماموران به محل يک شهروند به آنها مراجعه و اعلام کرد، زمانی که از مهمانی به منزل بازگشته متوجه حضور فردی غريبه در منزلش شده و با پليس تماس گرفته که بلافاصله ماموران با هماهنگي صاحب خانه وارد منزل شده و در يک اقدام ضربتی سارق مذکور را که بي خبر از حضور ماموران در حال سرقت اموال و اشيای منزل بود، بازداشت کردند.
سرهنگ لطیفی در ادامه بیان داشت: متهم که با ديدن ماموران شوکه شده بود، دستپاچه شده و سعی کرد از محل بگریزد که اين ترفند راه به جايی نبرد و پس از دستگیری به همراه اموال مسروقه و شاکی به کلانتری منتقل شد.
رئيس کلانتری ۱۲۴ قلهک بیان کرد: متهم در کلانتری به جرم خود مبنی بر سرقت از منازل شهروندان اين محدوده اعتراف کرد و پس از تکميل پرونده راهی پايگاه سوم پليس آگاهی تهران بزرگ شد، در بازرسی از وسايل همراه وی مقادير قابل توجهی مواد مخدر، تجهيزات و ادوات سرقت و همچنين اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.