آموزش ثبت سایت در گوگل وبمستر

آموزش ثبت سایت در گوگل وبمستر

سلام دوستان عزیز امروز میخوام بهتون آموزش بدم که چطور سایتتون رو توی گوگل وبمستر ثبت کنید. ثبت سایت در گوگل وبمستر باعث میشه که گوگل از وجود سایت شما با خبر بشه و از آنجایی که ۸۰ درصد بازدید سایت های جهان از طریق گوگل هست اگر شما در گوگل شناخته شده باشید صد در صد بازدیدتون هم بالا میره. البته این رو هم بگم ثبت سایت در گوگل وبمستر خیلی خیلی مهم است .

آموزش سئو ثبت سایت در گوگل وبمستر

برای شروع کار برید به صفحه ی اول گوگل وبمستر که آدرسش google.com/webmasters است. و بر روی گزینه Sign in to Webmaster Tools کلیک کنید. راستی واسه این که بتونید وارد گوگل وبمستر بشید باید Gmail داشته باشید.

ثبت سایت در گوگل وبمستر

خوب حالا اگه قبلا وارد Gmail خودتون شده باشید صفحه زیر واستون باز نمیشه و مستقیم میرید به گوگل وبمستر اما اگه وارد gmail نشده باشید صفحه زیر باز میشه و باید وارد شید.

ثبت سایت در گوگل وبمستر

خوب حالا که وارد شدید وارد پنل مدیریت گوگل وبمستر میشید. در اینجا بر روی گزینه ADD a SITE کلیک کنید . بعدش پنجره ای باز میشه که اونجا باید آدرس سایتتون رو با www وارد کنید ( آدرس سایت با www یا بدون www  ). به عنوان مثال www.bigthme.ir و بعد گزینه Continue رو بزنید.

ثبت سایت در گوگل وبمستر

خوب توی صفحه ای که باز میشه گوگل ازمون میخواد که سایت رو تایید کنیم . برای اینکار چند راه وجود داره که ساده ترین و بهترین راه این است که بر روی لینک مشخص شده در تصویر زیر کلیک کنیم . بعد یک فایل HTML دانلود میشه آن فایل HTML رو پنل هاستتون در قسمت public_Html آپلود کنید. و بعد گزینه Verify رو بزنید تا سایتتون تایید شه.

ثبت سایت در گوگل وبمستر

موفق و پیروز باشید. با تشکر

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.