آغاز طرح نوروزی تعزیرات از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین

هاتف امروز: رییس سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص اصلاح قانون تعزیرات حکومتی بیان کرد: در حال حاصر خلاء قانونی در حوزه نظارت و برخورد نداریم، البته شاید قوانین نیاز به روزآمدی دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز، جمال انصاری طی سخنانی در نشست خبری، اظهار کرد: در سال جاری نسبت به سال ۹۵، ۲۸ درصد رشد در پرونده‌های تعزیراتی داشتیم که این رشد مبین این است که ما در رابطه با مبارزه با قاچاق کالا جدی هستیم.

وی گفت: اقدامات ما بیش از دو ماه است که برای تعمیق فعالیت‌های مرتبط با روزهای پایان سال آغاز شده است. از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین گشت‌های مرتبط با ایام نوروز آغاز به کار کرده و می‌کنند.

انصاری در خصوص اصلاح قانون تعزیرات حکومتی بیان کرد: در حال حاصر خلاء قانونی در حوزه نظارت و برخورد نداریم، البته شاید قوانین نیاز به روزآمدی دارد. تغییر و اصلاح مقررات نیازمند مداخله خاص و مستقیم مجمع به عنوان مرجع تعیین کننده قوانین در این رابطه است.

وی در رابطه با اینکه گفته می‌شود برخی از مسئولین و بستگان آنها در موضوع قاچاق دخیل هستند و اینکه آیا این موضوع را تایید می‌کنید؟ گفت: ما در سازمان تعزیرات اقدامات پرونده‌ای را انجام می‌دهیم. در پرونده های ارسالی به سازمان تعزیرات ما با مصداقی از این موضوع که فردی در اینگونه پرونده‌ها مداخله داشته باشد برخورد نکرده‌ایم.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.