بخش قلعه نو استان تهران ظرفیت نهفته اقتصاد مقاومتی است

بخشدار قلعه نو گفت: بخش قلعه نو در استان تهران با ظرفیت هایی در زمینه اقتصادی، کشاورزی، صنعتی و تجاری فرصتی مناسب برای تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان ری است.

به گزارش هاتف امروز، ایمان قربانی روز یکشنبه در نشست شورای اداری بخش قلعه نو با بیان اینکه شرایط مطلوبی برای تحقق فعالیت های بخش های مختلف تجاری، اقتصادی در این بخش فراهم است از آمادگی مسئولان این بخش برای تحقق سیاست های اقتصادی کلان جمهوری اسلامی و همچنین شهرستان ری خبر داد.
وی با بیان اینکه بخش قلعه نو با توجه به واقع شدن در شاهراه عبور شرق به غرب و شمال به جنوب کشور موقعیت جغرافیایی مطلوبی دارد گفت: می توان از ظرفیت های این بخش برای توسعه تولید، اشتغالزایی و افزایش دلگرمی مردم ساکن به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کرد.
قربانی با بیان اینکه قلعه نو در زمینه کشاورزی یکی از بخش های پیشرو و حاصلخیز است ادامه داد: بخش کشاورزی و همچنین صنعت توریسم این بخش با تقویت می تواند فرصت های خوبی را برای توسعه شهرستان ری فراهم کند.
نشست شورای اداری بخش قلعه نو همزمان با اولین سفر شهرستانی فرماندار ری برای بررسی مسائل بخش ها از نزدیک با حضور جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری، مجیدی معاون برنامه ریزی، طالبی معاون عمرانی، قربانی بخشدار قعله نو، روسای برخی ادارات و دهیاران این بخش برگزار شد.
فرماندار و هیات همراه از روستاهای قمی آباد، مقیم آباد، طالب آباد، چالطرخان، نجم آباد و عشق آباد بخش قلعه نو بازدید کرده و مسائل و نیازهای امنیتی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و طرح های عمرانی نیمه تمام، هادی و مشکلات مرتبط با حریم ها را در این روستاها مورد بررسی قرار داده و دستورات لازم را به مسئولان ذیربط صادر کرد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.