نماینده خلخال:تعلل بانک سرمایه برای شکایت از بدهکار ۱۰۰۰میلیاردی مشکوک است

هاتف امروز: خالقی نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: از روی مردم مظلومی که برای خرید نان شب محتاج اند شرمنده ایم که عده ای اینگونه با وقاحت حق الناس را بالا می کشند و حس می کنند با لابی های کثیف می توانند از زیر تیغ عدالت بگریزند.
به گزارش هاتف امروز به نقل از ناطقان، نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اظهارات روز گذشته دادستان تهران پیرامون تخلفات صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: تعلل مدیرعامل بانک سرمایه برای شکایت از بدهکار ۱۰۰۰میلیاردی مشکوک است و امیدواریم دستگاه قضایی با جدیت ابعاد این مسئله را مورد بررسی قرار دهد.

خالقی با اشاره به سهم قابل توجه فرهنگیان در بانک سرمایه تاکید کرد: قشر فرهیخته و زحمتکش معلمان با امید به صیانت از پولهایشان به صندوق ذخیره فرهنگیان اعتماد کردند و پذیرفتنی نیست افرادی با حاتم بخشی از اموال معلمان، وام های کلانی را در اختیار افراد معلوم الحال قرار دهند و حاضر به شکایت هم نباشند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از روی مردم مظلومی که برای خرید نان شب محتاج اند شرمنده ایم که عده ای اینگونه با وقاحت حق الناس را بالا می کشند و حس می کنند بالابی های کثیف می توانند از زیر تیغ عدالت بگریزند.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.