خیزبلند رنو برای تسخیر بازار زیر ۱۰۰ میلیون تومان

هاتف امروز: کمتر از ۷۵ روز به آغاز سال نو باقی مانده و احتمال دارد، شما یکی از آن افرادی باشید که می‌خواهید برای سال ۹۶ با خودرویی جدید به سفر و دید و بازدید بروید.

به گزارش هاتف امروز، شاید بگویید که این روزها چینی‌ها شرایط فروش اقساطی خوبی دارند و می‌توان برای آغاز سال نو به سراغ آن‌ها رفت. ولی ما می‌گوییم که امروز می‌توانید خودروهایی غیر چینی را با شرایط فروش به مراتب بهتر از آن‌ها بخرید. خودروهایی که اصالت اروپایی دارند و آنقدر برایتان احترام قائل هستند که شما با شرایط مالی خود آن‌ها را انتخاب می‌کنید. این روزها با توجه به طرح‌های فروش برخی شرکت‌ها و وضعیت بازار، خودروها هستند که مشتری را انتخاب می‌کنند و حاضر نیستند شرایط مشتری را بپذیرند.

اگر برای شب عید رنو را به عنوان برندی مطمئن قبول می‌کنید، تجربه‌ای متفاوت برایتان پدید می‌آید. نگین خودرو منتظر است تا شما شرایط خرید خود را اعلام کنید. حال مشتری است که برای برندی اصیل چون رنو شرایط فروش تدوین می‌کند و فرم قرارداد را می‌نویسد. امروز نگین خودرو برای شما شرطی برای خرید نمی‌گذارد و تنها برای رسیدن به هدفتان در کنار شما حضور دارد.

شما می‌توانید اصالت نوروز باستانی را با خودرویی اصیل آغاز کنید. خودرویی که برند معتبر رنو فرانسه را به خود می‌بیند و مطمئن هستید که سفر نوروزی خود را بدون هیچ دلهره‌ای آغاز می‌کنید و قرار نیست که ترس از خدمات داشته باشید.

وقتی با خودروهای جدید رنو به دید و بازدید نوروزی می‌روید، لازم نیست که خودروی خود را برای اقوام معرفی کنید و کسی از شما نمی‌پرسد، از خودروی چینی خود راضی هستید یا نه؟ وقتی با اصالت رنو، آیین باستانی نوروز را به جا می‌آورید، نیاز نیست که دلایلی را برای خرید خود مطرح کنید. چون همه می‌فهمند که اعتبار رنو و اصیل بودنش، موضوع قابل بحثی نیست و قطعیت آن اثبات شده است. فقط شاید برای اقوامتان جای سئوال باشد که چه طور شما با کدام شرایط فروش خودرویی وارداتی با مدل ۲۰۱۷ از برند رنو خریداری کرده‌اید؟ باز هم نیاز به توضیح خاصی نیست. فقط کافی است که بگویید: من با شرایطی که خودم گفتم، رنو مورد نظرم را خریدم.

طرح فروش نگین خودرو چه ویژگی دارد؟

یکی از دغدغه‌های امروز مردم در خرید خودرو این است که داشتن خودرویی با کیفیت و اصیل، اجباری را ایجاد می‌کند تا خریداران به سراغ خودروهای وارداتی بروند. از طرفی امکان داشتن خودرو وارداتی برای همه افراد فراهم نیست و بیشتر مشتریانی که قصد خرید خودرو با بودجه‌های کمتر از ۷۰ میلیون تومان را دارند، مجبورند به سراغ خودروهای صفر چینی یا تولیدات داخلی بروند.

حال با شرایط فروش جدید نگین خودرو، این افراد می‌توانند به مراتب سوار بر خودروهای بهتر و به‌روزتری شوند. در طرح فروش نوروزی نگین خودرو، انتخاب‌هایی برای مشتریان وجود دارد که کار را برای تمام شرکت‌های واردکننده و خودروساز سخت می‌کند. امروز هر خریدار خودرویی در کشور با هر بودجه می‌تواند خودرویی از برند رنو داشته باشد. نیازی نیست که مشتریان بهای کامل خودرو را در نظر بگیرند. زیرا آن‌ها می‌توانند با بودجه‌ای کمتر از ۳۰ میلیون تومان به سراغ خرید خودروهای نگین خودرو بروند و با توجه به شرایط پرداخت، سلیقه خود را با کیفیت و اعتباری بیشتر لمس کنند.

در طرح فروش جدید نگین خودرو با پیش پرداخت ۱۰ تا ۸۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، خودروهایی چون رنو سیمبل، داستر تک دیفرانسیل، داستر دو دیفراسیل و فلوئنس را می‌توان خریداری کرد. نکته جالب‌تر این است که شما می‌توانید خودروی خود را ۱۰ تا ۶۰ روزکاری با توجه به نوع خودرو و طرح انتخابی تحویل بگیرید. این روزها بسیاری شرکت‌های عرضه کننده خودرو، تحویل ثبت‌نام‌های جدید خود را برای سال ۹۶ اعلام می‌کنند و گویا قرار نیست که پیش از عید خودرو را به مشتری تحویل دهند. یکی دیگر از ویژگی‌های این طرح فروش به نکته‌ای جالب اشاره می‌کند.

در مدتی که بازار ارز با نوسان‌هایی همراه بوده است، شرکت نگین خودرو نه تنها قیمت محصولات خود را افزایش نداده است، بلکه در برخی نسخه‌های ۲۰۱۷ برای شرایط فروش نوروزی خود، قیمتی کمتر را در نظر گرفته است. کیفیت مناسب محصولات رنو و از طرفی اصالت اروپایی خودروهای آن، هر مشتری را برای داشتن یکی از این خودروها وسوسه می کند. حال که مشتری مداری در نگین خودرو به اوج خود رسیده و در کنار خدمات گسترده، تحویل زودتر از موعد و نگین سرویس، حق انتخاب خرید بر اساس شرایط مشتری تعیین می‌شود، می‌توان داشتن خودروهای وارداتی و با کیفیت رنو را آسان‌تر از گذشته سنجید و خرید به سبک جهانی را برای اولین بار در ایران با نگین خودرو تجربه کرد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.