سعید راد “خانه” را تحسین کرد

هاتف امروز: سعید راد با حضور در نشست رسانه‌ای فیلم آذری زبان “خانه” آن را تحسین کرد و گفت: خوشحالم که خانه اولین فیلم جشنواره امسال بود که آن را دیدم در حالی که یک کلمه از زبان ترکی نمی‌دانم.

به گزارش هاتف امروز، این بازیگر بیان کرد: این فیلم برایم حیرت‌انگیز بود و من را به سینمای ایتالیا برد که دنیا از آن تغذیه می‌کند.

او افزود: به عقیده من بازی تک تک بازیگران در این فیلم با شکوه بود. داشتم به یکی از دوستانم می‌گفتم شاید اگر با سازنده این فیلم آشنا بودم به او می‌گفتم که آن را به صورت طنز بسازد چون فکر می‌کنم اگر طنز بود فروش آن نجومی می‌شد.

راد بیان کرد: وظیفه خودم دانستم که به نشست این فیلم بیایم و به همه عوامل آن تبریک بگویم. من فکر می‌کنم بسیاری از مردم ما زبان ترکی را می‌دانند و این فیلم را می‌فهمند.

فیلم خانه ساخته اصغر یوسفی‌نژاد است که در این فیلم از بازیگران ناشناخته استفاده کرده است. همه عوامل این فیلم ترک زبان هستند و دیالوگ‌ها را به زبان ترکی بیان می‌کنند.

داستان فیلم خانه درباره پدری است که آلزایمر گرفته و وصیت کرده است که جنازه او را در اختیار دانشجویان رشته پزشکی برای تشریح قرار بگیرد اما دختر او بنا به دلایلی از این کارخودداری می‌کند.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.