جاده کرج-چالوس یک طرفه شد/ ترافیک سنگین در راه های البرز

رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس از ترافیک سنگین در این محور خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز : رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس از ترافیک سنگین در این محور خبرداد.

زمان اکبرپور، با اشاره به ورود مسافران زیاد به مازندران از محور کندوان اظهار کرد: با توجه به آغاز تعطیلات عید سعید فطر، محور کندوان دارای ترافیکی نیمه سنگین و در برخی نقاط سنگین است.

وی در مورد اعمال محدودیت ترافیکی در جاده چالوس گفت: از روز سه‌شنبه تا روز شنبه ۱۹ تیر تردد انواع کامیون، کامیونت و تریلی در محور کندوان ممنوع است.

رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس با اشاره به ممنوعیت تردد برای انواع موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ امروز تا ۲۴ روز شنبه هفته آینده افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ امروز تا ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه از سمت مرزن آباد به کرج، ممنوع و از سمت مرزن آباد به کرج یک طرفه است.

اکبرپور با اعلام اینکه از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه تا ۲ بامداد پنج‌شنبه نیز مسیر جاده چالوس از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه تا ۵ بامداد روز شنبه ۱۹ تیرماه از سمت مرزن‌آباد به کرج نیز یک‌طرفه می‌شود.

وی از استقرار نیروهای راهداری و راهور در تعطیلات عید سعید فطر خبر داد و متذکر شد: در حال حاضر ۱۵ اکیپ راهداری و راهور در مسیر جاده چالوس مستقر هستند تا با ایمن‌سازی مسیر و تسهیل در تردد مسافران و گردشگران سفر خوبی را برای هم‌میهنان رقم بزنند.

اکبرپور با اشاره به تعطیلی موقت پروژه آسفالت محور کندوان به علت ترافیک سنگین گفت: تا کنون از ابتدای تونل کندوان تا نزدیک سد سیاه بیشه به طول ۶ کیلومتر با عرض متوسط ۸ متر آسفالت شده است و مابقی آسفالت مسیر طی روزهای آینده صورت می گیرد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.