بررسی خارج از نوبت پرونده کیارستمی در هیات بدوی انتظامی/ زمان برگزاری این هیات هنوز مشخص نیست

هاتف امروز: قائم مقام معاونت انتظامی سازمان نظام پزشکی از ارسال پرونده کیارستمی به هیات بدوی انتظامی خبر داد.
به گزارش هاتف امروز; ایرج خسرونیا، رییس دادگاه بدوی سازمان نظام پزشکی با اشاره به دریافت پرونده کیارستمی گفت: پرونده مرحوم به هیات بدوی رسیده و کیفر خواست صادر شده است. هیات بدوی باید مدارک را بررسی و کم و کاستی ها را برطرف کند .
وی افزود:باید دادگاه با حضور شاکی، پزشکان و شاهدان برگزار و مشکلات در دو بیمارستان “آزاد” و “جم” بررسی می شود و به مسائل خارج از تهران پرداخته نمی شود.
خلیلی قائم مقام معاونت انتظامی سازمان نظام پزشکی ضمن اشاره به فعالیت ۳۰ تن از کارشناسان و اساتید زبده در رشته‌های مرتبط با این پرونده، گفت: پنج جلسه کمیسیون کارشناسی ویژه رسیدگی به این پرونده تشکیل و بیش از ۳۰ ساعت کار کارشناسی در این زمینه صورت گرفت.
وی افزود: اقدامات کارشناسی در این پرونده در ۲۰ محور و از زمان درمان سرپایی در بیمارستان آراد تا زمانی که مرحوم علیرغم توصیه پزشک معالج به فرانسه سفر می‌کند، انجام شد و کمیسیون مربوطه در این ۲۰ محور نظر داد.
وی تاکید کرد: مقرر شده است که هیات بدوی انتظامی در اسرع وقت و خارج از نوبت پرونده را بررسی و اعلام رای و نظر کند.
قائم مقام معاونت انتظامی سازمان نظام پزشکی یادآور شد: متاسفانه هنوز هیچ اطلاعی از فایل بالینی مرحوم کیارستمی در فرانسه، به دست ما نرسیده است و به همین دلیل نمی‌توانیم درباره علت تامه فوت نظر دهیم.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.