بهترین خودروهای سال ۲۰۱۷ در یک نگاه

در حالی که به ماه های پایانی سال میلادی نزدیک می شویم منتقدین و کارشناسان خودرو شروع به نقد و بررسی بهترین برندها و مدل های خودروی سال بعد کرده و کاندیدهای بهترین خودروی سال ۲۰۱۷ را معرفی کرده اند.

به گزارش هاتف امروز:
منتقدین با بررسی تمام خودروهای تولیدی سال بعد از نقاط مختلف جهان لیستی از جدیدترین و بهترین خودروهای دنیا آماده کرده اند تا به بخش مسابقه یWorld Car Awards یا جوایز خودروی جهان راه یابند.همانطور که انتظار می رفت مانند سال‌های قبل، کمپانی های اروپایی نیز در این لیست حاضر هستند و از ۲۳ خودروی حاضر در لیست ۸ خودرو از اروپا هستند . مانند هرسال مهم‌ترین خودروهای دنیا نیز در این لیست حاضر هستند. برای مثال می توان از آئودی Q5 که اخیراً در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی شده است نام برد و یا هوندا سیویک جدید نیز هم‌اکنون در آمریکا فروخته می‌شود اما اوایل سال آینده در اروپا عرضه خواهد شد که موفقیتی چشمگیر برای آن است و آن را به معنای واقعی کلمه به عنوان خودرویی جهانی معرفی می کند.

42

 

43

جگوار اف پیس، بنتلی بنتایگا. رنجروور اووک کانورتیبل نماینده‌های انگلستان در این لیست هستند. سوئدی‌ها با ولوو S90/V90 و آمریکایی‌ها نیز با لینکلن کانتیننتال و حتی کره‌ای‌ها نیز با جنسیس G90 به میدان این رقابت آمده‌اند.

 

44

 

 

45

در بخش های دیگر این جایزه ی مهم می توان به دو بخش دیگر این کلاس که عبارت‌اند از خودروی سبز (خودروی دوست دار محیط زیست) و خودروی شهری سال نام برد.

این دورزه در بخش خودروهای دوستدار محیط زیست یا همان کلاس خودروی سبز کمی پررقابت به نظر می آید، امسال خودروهایی چون تسلا مدل X، هوندا FCV کلاریتی و شورولت بولت در این بخش با هم به رقابت می پردازند.

در بخش خودروهای شهری جهان هم لیست کمی متنوع‌تر است و خودروهایی چون فورد Ka+، سوزوکی بالنو و سیتروئن C3 در میان نامزدها دیده می‌شوند.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.