لیگ جهانی والیبال / ایران ۱ – ۳ برزیل

تیم ملی که در این بازی هم بازیکنان اصلی خود مانند غفور و قائمی را در اختیار نداشت در نهایت ۳-۱ شکست خورد. شکست تیم ملی برابر برزیل بازی های آینده را بسیار سخت می کند. ایران فردا مقابل صربستان قرار می گیرد تیمی که که تا به حال از ۵ بازی ۴ پیروزی به دست آورده و تا صعود به مرحله نهایی فقط دو پیروزی دیگر فاصله دارد.

هفته دوم مسابقات لیگ جهانی والیبال با دیدار ایران و برزیل در گروه ایران آغاز شد. شاگردان لوزانو باید این دیداررا با پیروزی پشت سر می گذاشتند تا به صعود به مرحله بعد امیدوار بمانند.با این همه شکست مقابل برزیل شانس های صعود ایران را بسیار کم کرد.

به گزارش هاتف امروز ، تیم ملی والیبال ایران در ست اول نمایش خوبی نداشت و شکست خورد. در ست دوم پیروز شد. در ست سوم و چهارم شکست خورد و درنهایت ۳-۱ بازی را واگذار کرد.

ست اول ۲۵-۱۸ برزیل

شاگردان لوزانو ست اول را خوب شروع کردند. نمایش خوبی که با امتیاز های پیاپی برای هر دوتیم پیش می رفت . با این همه اختلاف فنی تیم ایران و برزیل خودنمایی کرد و سبب شد که برزیلی ها پیش بیافتند. شاگردان رزنده از امتیاز ۱۳ از ایران فاصله گرفتند و این فاصله را بیشتر و بیشتر کردند تا در نهایت موفق شدند ۲۵-۱۸ ایران را شکست دهند.

ست دوم ۲۶-۲۴ ایران

تیم ملی والیبال در ست دوم نمایش بسیار بهتری داشت و بازی را با اختلاف امتیاز شروع کرد. برزیلی ها در سرویس بسیار عالی بودند و همین به آنها کمک می کرد که همگام با ایران پیش بیایند. با این همه تفاوت امتیاز ۲ امتیازی تا ۱۴ هم برای ایران حفظ شد
فاصله فنی تیم ملی ایران و برزیل در ست دوم بسیار کم بود. بازیکنان برزیل در خط سرویس پر اشتباه بودند و همین کمک می کرد که تیم ملی ایران با امتیازات بیشتری به بازی ادامه دهد. اشتباهات ایران در امتیازات ۲۰ و در حالی ۵ امتیاز پیش بودند بازی را به تساوی کشاند و همین شد که ایران پیروزی را در امتیاز ۲۶ به دست آورد.

ست سوم ۲۵-۱۶ برزیل
ست سوم بازی با نمایش بسیارخوب آغاز شد و با نمایش بد به پایان رسید. بازیکنان ایران سریع روحیه شان را ازدست می دهند و در مقابل برزیلی ها روحیه می گیرند. لوکارلو مهاجم برزیل بود که ۵ سرویس آخر را فقط از روی تور عبور داد و بازیکنان ایران نتوانستند امتیاز بگیرند و بازی را واگذار کردند. حالا کمی پیروزی در این بازی سخت شده است. ایران باید ست بعدی را ببرد.

ست چهارم ۲۵-۱۷ برزیل
تیم ملی در ست چهارم در ادامه نمایش ضعیف امتیازات پایانی ست سوم بسیار بد شروع کرد. شروع بعد با فاصله بسیار زیاد. شاید خستگی بازیکنان تیم ملی تنها توجیهی باشد که برای نمایش ضعیف در ست چهارم بتوان متصور شد. تیم ملی که در این بازی هم بازیکنان اصلی خود مانند غفور و قائمی را در اختیار نداشت در نهایت ۳-۱ شکست خورد. شکست تیم ملی برابر برزیل بازی های آینده را بسیار سخت می کند. ایران فردا مقابل صربستان قرار می گیرد تیمی که که تا به حال از ۵ بازی ۴ پیروزی به دست آورده و تا صعود به مرحله نهایی فقط دو پیروزی دیگر فاصله دارد.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.