جدیدترین آمار فروش فیلمهای روی پرده

پخش‌کنندگان فیلم‌های سینمایی آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران را اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز، در میان فیلم‌هایی که بر پرده‌ سینماها نمایش داده می‌شوند، فیلم «دختر» با اضافه شدن تعداد سینماهایش به فروش یک میلیاردی نزدیک می‌شود.

این فیلم به کارگردانی رضا میرکریمی تا شب گذشته (۲۴ تیرماه)، ۷۰۰ میلیون تومان در کشور فروش داشت و از چهارشنبه گذشته تعداد سینماهای آن افزایش یافته است.

محمدرضا صابری ـ مدیر شرکت نور تابان ـ در این‌باره می گوید: میزان فروش فیلم «دختر» تاکنون در تهران ۵۷۰ میلیون تومان بوده و از دو شب قبل هم تعداد سالن‌های سینمایی آن به ۴۴ سالن رسیده است.

علی سرتیپی ـ مدیرعامل شرکت پخش فیلیمران ـ هم که پخش چهار فیلم را برعهده دارد، گفت:‌ تا ۲۴ تیرماه «دراکولا» به کارگردانی رضا عطاران در کل کشور دو میلیارد و ۵۰ میلیون تومان فروخته و فیلم «بارکد» به کارگردانی مصطفی کیایی پنج میلیارد و ۶۰ میلیون تومان فروش داشته است.

به گفته وی، فیلم «رسوایی» مسعود ده‌نمکی به رقم فروش سه میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان رسیده و «ایستاده در غبار» محمدحسین مهدویان یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان فروخته است.

در این بین فیلم «دراکولا» ۵۲ سالن در اختیار دارد که تعداد آن قرار است افزایش یابد و فیلم «بارکد» هم در ۷۵ سالن نمایش داده می‌شود.

همچنین فیلم «آاادت نمی‌کنیم» تا شب گذشته به فروش بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسید.

طبق اعلام احمد مختاری از دفتر پخش “هدایت فیلم” این فیلم در تهران ۱۰ سالن سینما را در اختیار دارد و تاکنون در این شهر یک میلیارد و ۲۲۲ میلیون تومان فروش داشته است. تازه‌ترین فیلم ابراهیم ابراهیمیان در شهرستان‌ها نیز ۳۸۰ میلیون تومان فروخته و احتمالا چند سالن دیگر هم به ۴۰ سینمایی که در حال حاضر «آادت نمی‌کنیم» را نمایش می‌دهند، اضافه خواهد شد.

فیلم «زاپاس» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد هم که در حال حاضر در تهران و شهرستان‌ها ۳۸ سالن را در اختیار دارد، به فروش ۶۲۰ میلیون تومانی در کشور رسیده است.

به گفته‌ی غلامرضا فرجی ـ مدیر پخش حوزه هنری ـ این فیلم تاکنون در تهران ۵۰۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۱۲۰ میلیون تومان فروخته است.

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.