شهریان: سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از ورزش بانوان است

معاون امور بانوان وزیر ورزش و جوانان که نظاره گر دیدار دو تیم ملی فوتسال ایران و روسیه بود، گفت: سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از ورزش بانوان است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاتف امروز ، رباب شهریان گفت: حضور و افتخار آفرینی بانوان در عرصه های بین المللی نشان دهنده حمایت مسئولین است. در واقع بانوان در شرایط خوبی هستند و اگر زمینه برایشان فراهم شود در همه رشته های ورزشی موفق خواهند بود.
معاون امور بانوان وزیر ورزش و جوانان درباره دیدار تیم ملی فوتسال زنان ایران و روسیه گفت: فوتسال بانوان ایران تیم بسیار خوبی است و از بازی آنها رضایت کامل دارم. از بچه ها رضایت کامل دارم و این تیم یکی از جذاب ترین بازی های خود را به نمایش گذاشت. اگر ملی پوشان فوتسال ایران این دیدار را واگذار کردند، معتقدم به کمبود بازی در دیدارهای بین المللی و نبود تجربه کافی، باختیم. اگر بازیکنان تجربه بالایی داشته باشند و در مسابقات دوستانه و اردوهای تدارکاتی برون مرزی حضور داشته باشند، می توانند عملکرد موفقی داشته باشند.
وی در ادامه بیان کرد: با برگزاری اردوها و دیدارهای بین المللی بیشتر، تیم شرایط بهتری خواهد داشت. باید اردوهای تدارکاتی و اعزام های بین المللی بیشتری داشته باشیم تا ملی پوشان تجارب لازم را کسب کنند.
معاونت امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در ادامه بیان کرد: واقعا از بازی ملی پوشان راضی بودم و معتقدم عملکرد خوبی از خود به جای گذاشتند.
شهریان در پایان دوباره تاکید کرد: سیاست دولت تدبیر و امید به همراه وزارت ورزش و جوانان این است که از ورزش بانوان حمایت کند.
تیم ملی فوتسال زنان ایران دو دیدار تدارکاتی و دوستانه با تیم ملی روسیه برگزار کرد که روز گذشته سه بر سه برابر این تیم به تساوی رسید و امروز پنج بر سه مغلوب شد

محل تبلیغات

سایت اتومبیل(bama)
برای مشاهده سایت، برروی تصویر زیر کلیک کنید.